Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

Certifications
dobra jakość DECA Durabolin Sterydy na sprzedaż
dobra jakość DECA Durabolin Sterydy na sprzedaż
Customers Reviews
Wysoka jakość. Użyłem twoich proszków, jestem zadowolony z uzyskanego wyniku! Z pewnością czekam na kolejny zakup!

—— Abraham

Otrzymałem 500g Oxandrolone od twojej firmy. Jest bardzo wysokiej czystości i rozpuszcza się prawidłowo. brak bólu podczas wstrzyknięcia

—— Quintion

Wszystko jest fantastyczne. Zawsze oferujesz mi bezpieczną przesyłkę. Żadnych problemów celnych dla mnie. Bardzo to doceniam. Dzięki.

—— Humphrey

Dziękuję bardzo za twój przepis. Nauczyłeś mnie, jak zrobić roztwór do wstrzykiwań. Będę silniejszy niż wcześniej.

—— Levi

Im Online Czat teraz

Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd
Guangzhou Kafen Biotech Co., Ltd Zespół sprzedaży Rutynowe spotkanie Na wystawie Witamy w Guangzhou

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Kafen Bio
Ilość pracowników : 201~300
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 80% - 90%
Produkty firmy Kafen są używane na całym świecie w różnorodnych produktach do modelowania sylwetki, zwiększaniu masy mięśniowej, suplementach diety dla sportowców, medycynie, zastosowaniach badawczych i itp., Które mają wpływ na życie ludzi.

Od momentu założenia w 2002 r., Na początku wielu aplikacji R & D do produkcji na dużą skalę teraz. W ten sposób posiadamy laboratorium badawcze i linię kontroli jakości (QC), które zapewniają produkty o najwyższej czystości i najlepszej jakości. Ponadto posiadamy zespół specjalistów ds. Sprzedaży, wspieramy systematyczny krąg usług przedsprzedażnych i posprzedażnych. Dlatego jesteśmy dobrze znani w kraju i za granicą, zdobyliśmy wiele referencji od naszych klientów.


2002-2007

W 2002 roku została założona Kafen Bio, z rozwoju kilku profesjonalnych profesorów farmaceutycznych zespół ma ponad 100 pracowników, aby ukończyć nasz zespół. Podczas 5-letniej budowy fabryka powiązana z firmą posiada zaawansowane urządzenia i instalacje produkcyjne, doskonały system zapewnienia jakości i kontroli, cały zestaw wysokociśnieniowej chromatografii cieczowej / chromatografię gazową / spektrofotometr UV w celu przeprowadzenia skutecznej analizy i monitorowania produktu.


2007-2012

z kilkuletnim wysiłkiem i wkładem doświadczonych techników w różnych dziedzinach. Firma przeszła ISO9001 system zarządzania jakością, system zarządzania środowiskowego ISO14001, certyfikat koszerności i ect.


2012-2016

Po dekadach rozwoju produkty obejmują modelowanie sylwetki, zwiększenie masy mięśniowej, suplement diety dla sportowców, pole medyczne, zastosowania badawcze i ect.

Wysłane paczki na całym świecie, USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Rosji, Niemczech, Polsce, Meksyku itd.


2017+

Patrząc w przyszłość, Kafen Biotech wyrówna techniczne centrum przedsiębiorstwa jako platformę, poprzez niezależne badania i rozwój oraz szeroką współpracę, przyspieszenie innowacji technologicznych, opracowanie suplementu Musclebuilding & Hormon wzrostu człowieka, biorąc pod uwagę surowce farmaceutyczne i promowanie optymalizacji produktów i modernizacja struktury przemysłowej, zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa i dążenie do zbudowania firmy w ramach przedsiębiorstwa chemicznego o międzynarodowej konkurencyjności i wpływach.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. daniel

Tel: 86--18011892373

Faks: 86-20-31121676

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)