Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDHEA Prohormone

Steroidy anaboliczne Proszek 1-DHEA / Androst-1-Ene-3b-Ol-17-One Surowy proszek

Steroidy anaboliczne Proszek 1-DHEA / Androst-1-Ene-3b-Ol-17-One Surowy proszek

Anabolic Steroids Powder 1-DHEA / Androst-1-Ene-3b-Ol-17-One Raw Powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Kafen
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 76822-24-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny i zamaskowany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 76822-24-7 MF: C19H28O2
MW: 288,42442 Wygląd: Biały proszek
Czystość: 99% Pamięci masowej: Wyluzuj

Nazwa produktu: 1-DHEA, 1-Andros, 1-dehydroepiandrosteron
Nazwa chemiczna: 1-androsten-3b-ol-17-one
Nr CAS: 76822-24-7
Wzór cząsteczkowy: C19H28O2
Masa cząsteczkowa: 288,42
Czystość: 99,0%
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Wygląd: biały proszek krystaliczny

Steroidy anaboliczne 1-D Hea dla kulturystyki CAS 76822-24-7

Prawdopodobnie słyszałeś, jak twoi rodzice lub dziadkowie używają zwrotu "z powrotem w moich czasach" w odniesieniu do czegoś, co czują, że był wyższy kiedy dorastali. To samo dotyczy kulturystów.

Wracając do moich czasów, przed wprowadzeniem zakazu w 2005 r., Mieliśmy na rynku wiele doskonałych prohormonów i projektantów sterydów, które legalnie były dostępne do sprzedaży. Zostały one znalezione w naturze, a zatem legalne pod DHEA, lub istniały luki prawne pozwalające na legalną sprzedaż.

Ale czasy się zmieniły, w odpowiedzi zmieniła się także branża ...


DHEA to potężny prohormon

1-DHEA jest prohormonem dla 1-testosteronu (dihydroboldenon). Jest powszechnie sprzedawany pod marką "1-Andro" (1-Andros ne). 1-Andro jest non-a-prohormonem wymagającym dwóch etapów konwersji do 1-testu. Redukcja 17-ketonowej grupy funkcyjnej przez 17b-HSD daje 1-androstenediol, podczas gdy utlenianie grupy 3-hydroksylowej przez 3a-HSD daje 1-Androstendion. Oba te metabolity mogą mieć pewne wewnętrzne właściwości anaboliczne / androgenne, ale jest to ich dalsza konwersja do 1-testosteronu, który wytwarza efekt budowania mięśni anabolicznych widziany z 1-Andro.1-Andro wydaje się słaby strukturalnie. Wymaga dwóch enzymatycznych konwersji, aby stać się docelowym hormonem 1-testosteronu. Zastanów się, że jest to technicznie cząsteczka "DHEA", a większość osób uważa, że ​​jest to słaby prohormon. Jednak nowe badanie przeprowadzone przez West Texas A & M University pokazuje inaczej.
9 mężczyzn ze średnim 5-letnim doświadczeniem w treningu oporowym i przeciętnym tłustym ciele 13% otrzymywało 330 mg 1-Andro dziennie przez 4 tygodnie, podczas gdy kończyło się zorganizowanym treningiem oporowym. Dane zebrano przed cyklem i po cyklu: masę beztłuszczową, siłę, lipidy i funkcję metaboliczną serca. Takie badania to święty Graal badań prohormonów. Są bardzo rzadkie. Kiedy takie badanie przeprowadza się na prohormonie, mądra jest każda dieta mierzona w godzinach nie może być tak źle, prawda? Dwa dni to wszystko, o co proszą, a które można zaplanować w weekend, więc nie musisz próbować, kiedy jesteś w podróży. zwracać uwagę. Badania te dają lepsze odpowiedzi na zbyt częste pytania o to, jakiego rodzaju korzyści można się spodziewać, jaka dawka jest najlepsza i jaki jest stopień toksyczności, który pochodzi z prohormonu.

Wyniki pokazały, że 1-Andro ma znacznie większą moc, niż wydawałoby się strukturalnie. 9 mężczyzn uzyskało średnią masę ubogą wynoszącą 10,4 funta i wzrost wytrzymałości na poziomie 92,2 funta w całkowitym obciążeniu na ławce / przysiadzie / martwym ciągu. Są to znaczące korzyści z prohormonu. Ważne jest, aby pamiętać, że wyniki te były obserwowane z 330 mg czystego 1-Andro przyjmowanego codziennie. Zalecane dawki w Internecie wahają się od 100-800 mg na dzień; oczywiście 800 mg jest zbyt duże z perspektywy tego badania. Interesujące było to, że negatywny wpływ na funkcję metaboliczną serca miał negatywny wpływ na wzrost aktywności kreatyniny i asparaginianu (AST). Lipidy również miały negatywny wpływ; obserwowano wzrost LDL i spadek HDL.


1- Androsteronetm (1-DHEA) to niezmetylowany (nie 17aa) pro-steroid, który musi przekształcić się w 1-androstenodiol (1-AD), 1-androstenodion (oryginalny 1-AD) i / lub 1-testosteron za aktywny. Podwójne wiązanie w pierwszej pozycji wydaje się nieznacznie zwiększać jego zdolność do opierania się wydalaniu przez wątrobę.


1-Androster e występuje naturalnie w organizmie i jest naturalnie występującym metabolitem DHEA. (2) Enzym 17b-HSD przekształca 1-Androster e do 1-androstenediolu, a 3b-HSD przekształca go w 1-Androstenodion. Oba te metabolity 1-AD można następnie przekształcić w 1-testosteron. Chociaż wiadomo, że metabolity 1-AD wywierają same działanie anaboliczne i androgenne, 1-testosteron jest prawdopodobnie tam, gdzie większość efektów pochodzi z tego steroidu.


Nie ma konwersji na estrogen, więc użytkownicy nie będą odczuwać wzdęć z tego związku, ani nie będą mieć dramatyczny wpływ na ciśnienie krwi. Jednak jeden wyjątkowy efekt uboczny, który użytkownicy zgłaszali z tym związkiem, to uczucie letargu. (Wydaje się, że ułożenie 1-An rone z nuero-aktywnym hormonem, takim jak DHEA, może pomóc w odwróceniu tego efektu).


1-Andr jeden (i przede wszystkim jego metabolity) mają stosunkowo silne działanie androgenne, dlatego ginekomastia prawie nigdy nie stanowi problemu. Jednak ze względu na siłę działania androgenów związek ten może powodować łagodne ryzyko utraty włosów u osób podatnych na MPB. Ponieważ ten steryd ma wartość inną niż 17aa, powinno być mniej obaw, że negatywnie wpłynie to na stosunek HDL / LDL.


Wyniki tego związku zwykle wymagają kilku tygodni. Można oczekiwać umiarkowanego przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej i siły, ale użytkownicy nie powinni oczekiwać szybkiego wzrostu wielkości lub masy tego związku, ponieważ pozakomórkowe i wewnątrzkomórkowe zatrzymywanie wody jest bardzo minimalne. To sprawia, że ​​zyski z tego steroidu są dość łatwe do utrzymania po cyklu.


1-Andros e będzie dobrze układał się z prawie każdym związkiem. Aby uzyskać bardziej dramatyczny wzrost wielkości i siły, zaleca się układanie tego związku ze sterylizatorem aromatyzującym lub potencjalnie jednym ze związków progestagenowych wymienionych w innym miejscu.


Robiąc

Dawkowanie, z którym chce się pracować, różni się znacznie w zależności od tego, czy układają ten związek z innymi anabolikami, czy też wykonują go samodzielnie. Zazwyczaj z 1-DHEA 300-600mg dziennie jest najbardziej popularna dawka, jednak doświadczeni użytkownicy z przeszłym doświadczeniem pro-hormonów lub projektant sterydów mogą eksperymentować z dawkami powyżej 700-1000 mg. Dodatkowa korzyść może być nieistotna przy tej dawce, a prawdopodobny efekt uboczny znacznie się zwiększa.

Ponieważ ten związek nie jest tak trudny dla twoich cykli ciała, możesz go wydłużyć do 8 tygodni, a najczęstszym 6 tygodni. Większość użytkowników zacznie dostrzegać efekty przed trzecim tygodniem w postaci twardości / zwiększenia siły mięśni. Początkujący użytkownicy powinni zawsze pozostawać w ogólnych dawkach i nie przekraczać 6 tygodni w długości cyklu, chociaż bardziej doświadczeni użytkownicy mogą bezpiecznie używać 1-DHEA przez 8 tygodni.

Powinieneś podzielić dawki na 2-3 różne razy w ciągu dnia, najlepiej oddzielić je 5-6 godzin (lub 8 godzin, jeśli dwie dawki dzienne). Aby uzyskać idealne wyniki, weź największą dawkę od 45 minut do jednej godziny przed treningiem.

Skutki uboczne

Efekty uboczne z 1-DHEA nie są powszechne, gdy są stosowane samodzielnie, jednak wielu użytkowników doświadcza wyraźnego letargu z tego związku. Ze względu na znaczną siłę androgeniczną i niezdolność do przejścia na estrogen, rzadko stwierdza się zatrzymywanie wody i ginekomastię. Poziom androgenności tego związku może również stanowić ryzyko utraty włosów u osób skłonnych do łysienia typu męskiego, jednak doniesienia na ten temat są niewielkie. W przypadku każdego projektanta sterydów lub pro-hormonów mogą pojawić się efekty uboczne, w większości przypadków można ich uniknąć, przestrzegając odpowiednich wytycznych dotyczących wsparcia cyklu. Poniżej znajduje się lista niektórych innych możliwych efektów ubocznych z włączoną funkcją 1-An

Zmniejszona funkcja libido / seksualna
Niepokój / Stymulowane Uczucie
Agresja
Nieznacznie podwyższone ciśnienie krwi
Powrót pompy (nudny ból z tyłu po / podczas treningu)

Układanie

1-DHEA jest popularnym układaczem, ponieważ jest stosunkowo łagodny i niemetylowany, co umożliwia użytkownikom układanie tej substancji w stos z popularnymi metylowanymi anabolikami, takimi jak Halodrol. Zazwyczaj użytkownicy chcieliby zestawić ten związek z niższymi substancjami androgenowymi, aby uzyskać zrównoważony efekt anaboliczny / androgenny. 1-DHEA może być wykorzystywany zarówno w masie jak i w kawałkach. Poniżej znajduje się krótka lista kilku anabolików 1-DHEA jest zwykle zestawiony z:

Metylowane związki (H-Drol, P-mag, Superdrol, itp.)
Niemetylowane związki (11-OXO, 4-DHEA, Furazadrol, M-LMG, itp.)
Terapia po cyklu

Terapia po cyklu jest, jak zawsze, jedną z najważniejszych części każdego cyklu. Jeśli nie uda się przywrócić organizmowi homeostazy, utracą się zyski (sprawiając, że zagrożenie dla zdrowia stanie się bezcelowe), a szansa na skutki uboczne znacznie się zwiększy. Gdy przestajesz brać projektant sterydów lub pro-hormonów, twoje ciało przechodzi przez zmianę hormonów i kładzie nacisk na twój system hormonalny. Dzięki odpowiednio zaplanowanemu PCT (Post Cycle Therapy) pomagamy naszemu ciału z powrotem do normalnego funkcjonowania. Nieprzestrzeganie prawidłowo zaplanowanego PCT może spowodować niepożądane skutki uboczne, takie jak:

Gynecomastia (Bitch Tits)
Niepokój
Depresja
Utrata mięśni / Fat Gain
Seksualne skutki uboczne

Lista produktów

1 Enanthate testosteronu CAS: 315-37-7
2 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8
3 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
5 Cypionat testosteronu CAS: 58-20-8
6 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
7 Izokapronian testosteronu CAS: 15262-86-9
8 Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5
9 Testosteron Sustanon 250 -
10 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
11 Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu) CAS: 855-19-6
12 Ustny turynabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolon (androstanolon) CAS: 521-18-6
14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3
15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8
16 Nandrolon Phenypropionian (Durabolin) CAS: 62-90-8
17 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
18 Octan Boldenonu CAS: 2363-59-9
19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Superdrol Powder (methyl-drostanolone) CAS: 3381-88-2
22 Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
23 Trenbolon Enanthate (parabolan) CAS: 10161-33-8
24 Węglan teksbolonowy heksahydrobenzylu CAS: 23454-33-3
25 Epiandrosteron CAS: 481-29-8
26 Octan dehydroizoandrosteronu CAS: 853-23-6
27 7-keto DHEA (7-okso DHEA) CAS: 566-19-8
28 Methenolone Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4
29 Octan methenolonu CAS: 434-05-9
30 Methandrostenolone (Dianabol) CAS: 72-63-9
31 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
32 Cytrynian Clomiphene CAS: 50-41-9
33 Cytrynian toremifenu CAS: 89778-27-8
34 Letrazole (Femara) CAS: 112809-51-5
35 wardenafil CAS: 831217-01-7
36 CAS: 119356-77-3
37 HCl CAS: 1071929-03-7
38 Dutasteride CAS: 164656-23-9
39 Finasteryd CAS: 98319-26-7
40 Johimbina HCl CAS: 65-19-0

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Albert Gordon

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)