Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy budujące mięśnie

Wysokiej jakości budulce mięśniowe Proszek Proszkowy Methandriol Dipropionate 3593-85-9

Wysokiej jakości budulce mięśniowe Proszek Proszkowy Methandriol Dipropionate 3593-85-9

High Quality Muscle Building Steroids Powder Methandriol Dipropionate Raw Powder 3593-85-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Kafen
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 3593-85-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny i zamaskowany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 3593-85-9 EINECS: 222-735-8
MF: C26H40O4 MW: 416,6
Alias: Difropionian metylandrostendiolu Czystość: 99%

Dipropionian metandriolu

Alias: 5-ANDROSTEN-17ALPHA-METHYL-3BETA, 17BETA-DIOL 3, 17-DIPROPIONAT; 17 DYSTRYBUTORIA METALOPHAŁA-METHYLANDROSTENDIOLU
CAS: 3593-85-9
EINECS: 222-735-8
MF: C26H40O4
MW: 416,6
Wygląd: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Opisy dipropionianu metandriolu:

Dipropionian metandriolu (MD) jest postacią rozpuszczonego w wodzie Methandriolu, ale Dipropionian Methandriol pozostaje skuteczny przez dłuższy czas. Z jednej strony, Dipropionian Methandriol może być rozpuszczony w oleju do iniekcji, az drugiej strony, Dipropionian Methandriol jest produkowany w postaci tabletek, ponieważ jest on również skuteczny, gdy przyjmowany doustnie MD ma silny składnik anaboliczny i androgeniczny, dzięki czemu jest odpowiedni do gromadzenia siły i masy mięśniowej. Efekt można porównać do skrzyżowania Deca-Durabolin z enantatem testosteronu. Podobnie jak testosteron, przyczynia się do wzmocnienia zarówno siły, jak i mięśni, ale nie zatrzymuje więcej wody niż Deca-Durabolin.

Najlepsze wyniki można uzyskać, jeśli Dipropionian Methandriol nie jest stosowany sam, ale w połączeniu z innym steroidem. Dzieje się tak, ponieważ Dipropionian Methandriol jest w stanie zwiększyć działanie innych związków steroidowych. Czyni to poprzez coraz większą uczulenie na androgeniczne receptory komórki mięśniowej, pozwalając na absorpcję przez receptory większej ilości cząsteczek steroidów dodatkowo przyjmowanych steroidów. Wyjaśnia to również, dlaczego wstrzykiwany Dipropionian Metandriolu jest dostępny tylko dzisiaj jako związek złożony z dodatkową substancją steroidową. Dipropionian Methanriol do wstrzykiwań jest dostępny tylko w australijskich sterydach weterynaryjnych Drive, Spectriol, Geldabol i Filibol Forte, więc pobranie tego związku jest trudne. Nieliczni sportowcy, którzy stosują ten lek, odnotowują dobre przyrosty siły, solidny przyrost mięśni i niskie zatrzymywanie wody. Kombinacje sterydów aromatyzują tylko nieznacznie, więc przy stosowaniu wyłącznie dipropionianu metandriolu może być odpowiednie stosowanie antyestrogenów. Postać do wstrzykiwania jest tylko nieznacznie toksyczna.

COA:

POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały proszek
Identyfikacja Pozytywny Pozytywny
Analiza 97,00 103,00% 99,38%
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,25%
Temperatura topnienia 95 ~ 99 ° C 96,0 ~ 98,0 ° C
Dokładny obrót + 48 ° ~ + 51 ° + 49,0 °
Organiczne lotne zanieczyszczenia Spełnia wymagania. Zgodne
Pozostałe rozpuszczalniki Spełnia wymagania. Zgodne
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32

Charakterystyka strukturalna:

Methylodendendiol jest zmodyfikowaną formą dihydrotestosteronu. Różni się on: 1) dodaniem grupy metylowej do węgla 17-alfa w celu ochrony hormonu podczas podawania doustnego i 2) wprowadzenia podwójnego wiązania między atomami węgla 5 i 6, co wydaje się zwiększać siłę anaboliczną steroidu ( częściowo poprzez uczynienie go odpornym na metabolizm przez dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową w tkance mięśniowej szkieletu). Difropionian metylandostearynolu zawiera metylandrostenediol zmodyfikowany przez dodanie 2 estrów kwasu karboksylowego (kwasu propionowego) w grupach 3-beta i 17-beta hydroksylowych, które opóźniają uwalnianie wolnego metylandrostenediolu z miejsca wstrzyknięcia (depot).

Dawkowanie:

Zwykle dawka dla sportowców wynosi 100 mg co 2-3 dni. W Europie dostępna jest tylko doustna postać MD. Również w tym przypadku korzystne jest połączenie MD z innym steroidem, korzystnie z iniekcyjnym. Normalna dzienna dawka wynosi 40-60 mg i zazwyczaj przyjmuje się ją w 2-3 indywidualnych dawkach rozłożonych na dzień. Tabletki przyjmuje się zwykle tylko przez 4-6 tygodni, ponieważ działanie szybko maleje, co wymaga wyższych dawek. Są one również I 7-alfa alkilowane, więc nawet niski poziom dawkowania i krótkie spożycie mogą być szkodliwe dla wątroby. Ze względu na jego działanie androgenne kobiety rzadko stosują MD Możliwe działania niepożądane postaci tabletki mogą być podwyższone poziomy toksyn wątrobowych, ból żołądkowo-jelitowy, trądzik, ginekomastia, zwiększona agresywność i wysokie ciśnienie krwi.

Układanie i używanie:

Metandriol najczęściej występuje jako 17-alfa-alkilowany doustny, co oznacza, że ​​czas jego stosowania jest ograniczony z powodu hepatotoksyczności. Po stosie z takim związkiem można chcieć zestawić kilka sprawdzonych ochraniaczy na wątrobę, takich jak P450, ostu mlecznego i witaminy B6. Powodem, dla którego nie zalecam przyjmowania ich podczas przyjmowania doustnego metylowanego lub etylowanego steroidu jest to, że w oczywisty sposób wzmacniają wątrobę i mogą zwiększać wątrobowy rozkład twoich doustnych związków. Wtórne leki z metandriolem nie są życzeniowe. Nie jest on silnym androgenem, a większość jego efektów anabolicznych pośredniczy w agonizacji estrogenu. Tak więc, podczas gdy układanie w stos anty-aromazę lub antagonistę estrogenu może pomóc w złagodzeniu stanów związanych z estrogenem, to całkowicie neguje on jakiekolwiek użycie tego leku.

Najlepiej byłoby umieścić go w stosie ze związkiem aromatyzowalnym, co jest logicznym wnioskiem. Testosteron (250-750 mg na tydzień) jest głównym kandydatem, ponieważ dobrze aromatyzuje, umożliwiając metanriolowi spełnianie jego pierwotnej funkcji i jest odpowiednio androgeniczny poprzez jego konwersję w enzymie 5-alfa-reduktazy (w celu utworzenia DHT), dzięki czemu może czerpać korzyści ze zdolności metandriolu do ulepszania receptora androgenowego. Ci, którzy obawiają się efektów estrogennych, mogą preferować hormon łagodnie aromatyzujący, taki jak boldenon (300-400 mg na tydzień), chociaż należy zastanowić się nad zastosowaniem umiarkowanego związku jak boldenon, ponieważ metandriol nie ma rzeczywistego dodatku własna do zrobienia.


Wysoka czystość Anaboliczny proszek steroidowy Dipropionian metanriolu
Wysoka czystość Anaboliczny proszek steroidowy Dipropionian metanriolu
Wysoka czystość Anaboliczny proszek steroidowy Dipropionian metanriolu

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Albert Gordon

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)