Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Chiny Najlepsza cena 99% Farmakologiczne leki przeciwpasożytnicze Farmakologiczne leki przeciwbakteryjne Phenylpiracetam Raw Nootropic Powder CAS: 77472-70-9

Chiny Najlepsza cena 99% Farmakologiczne leki przeciwpasożytnicze Farmakologiczne leki przeciwbakteryjne Phenylpiracetam Raw Nootropic Powder CAS: 77472-70-9

China Best Price 99% USP Grade Drug Carphedon Phenylpiracetam Raw Nootropic Powder CAS:77472-70-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Kafen
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 77472-70-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny i zamaskowany
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 77472-70-9 MF: C12H14N2O2
MW: 218,25 Czystość: 99%
Wygląd: Biały proszek Pamięci masowej: Utrzymuj go w suchości

Nazwa produktu: Carphedons / Phenylpiracetam
Alias: 4-fenylo-2-pirolidon-1-acetamid, fenylopiracetam, fenotropil
Numer rejestru CAS: 77472-70-9
Wzór cząsteczkowy: C12H14N2O2
Masa cząsteczkowa: 218,25
Test: 99%
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie
Zastosowanie: Phenylpiracetam mają różne działania, takie jak działanie przeciw amnezji, przeciwdepresyjne, przeciwdrgawkowe, przeciwpsychotyczne, anksjolityczne i wzmacniające pamięć.

Nazwa produktu: Carphedons
Alias: Fenotropil, fenylopiracetam
NR CAS: 77472-70-9
Formuła molekularna: C12H14N2O2
Waga molekularna: 218,3
Czystość: 99%
Wygląd: Biały proszek
Stopień: Klasyfikacja farmaceutyczna

Co to jest Phenylpiracetam?
Rozpuszczalny w tłuszczach
Fenylopiracet jest rozpuszczalny w tłuszczach, ale może również mieszać się z wodą. Najlepiej jest przyjmować rozpuszczalne w tłuszczach racetamy po posiłku lub ze źródłem tłuszczu, np. Olejem rybim. Twoje ciało nie będzie wchłaniało ani nie korzystało z rozpuszczalnego w tłuszczach racetamu na czczo.
Fenylopiracet (znany również jako fenylopiracetam) jest pochodną piracetamu i szacuje się, że jest on 30 do 60 razy skuteczniejszy. Rosyjski rozwój, pierwsza wzmianka o skutkach substancji została udokumentowana już w latach osiemdziesiątych. Piracetam był pierwszym w historii lekiem nootropowym, a gdy dodawano jedną dodatkową cząsteczkę z grupy fenylowej, stała się znacznie silniejsza.
Fenylopiracet może przekraczać barierę krew-mózg z większą łatwością niż wiele innych środków nootropowych. Jest to dobra wiadomość dla konsumenta, ponieważ działanie fenylopiracetamu jest szybkie i działa również dłużej.


Fenotropil (fenotropil) jest pochodną fenylowaną pirotetu nootropowego. Używany jako stymulujący nootropowy lek, który może być nawet 30-60 razy silniejszy niż piracetam. Został opracowany w Rosji w 1983 r., A niewielka liczba badań klinicznych na małą skalę wykazała możliwe powiązania między przepisywaniem fenylopiracetamu i poprawą wielu stanów encefalopatycznych, w tym zmian w drogach krwi pochodzenia mózgowego, urazowego uszkodzenia mózgu i niektórych rodzajów glejaka. silniejszy niż piracetam.

Głównym składnikiem NEUPRAMIR jest pramiracetam, produkt farmaceutyczny o działaniu nootropowym *. Badania eksperymentalne dowiodły, że jest on skuteczny w poprawie pamięci i zdolności uczenia się.
Lek ma działanie uspokajające, które nie wpływa na aktywność autonomicznego układu nerwowego. Jego działanie jest łagodnie odhamowujące i przeciwdepresyjne.

Pramiracetam jest lekiem nootropowym pochodzącym z piracetamu i jest silniejszy (tj. Stosowana jest mniejsza dawka). Należy do rodziny nootropów racetam.
Pramiracetam został opracowany przez Parke-Davis w oparciu o Piracetam i jest 8-30 razy silniejszy niż Piracetam. Działa pod nazwą handlową Neupramir lub Pramistar

Korzyści Phenylpiracetam
Fenylopiracet ma wiele zalet nootropowych. Obejmują one :
Poprawiona pamięć,
Potencjalnie znacznie poprawione wycofanie
Zwiększona zdolność uczenia się
Lepsza koncentracja
Więcej ostrości
Większa energia mentalna
Czy kiedykolwiek cierpisz na mgłę mózgu? Fenylopiracam może pomóc w odejściu z przeszłości.
Standardowa dawka fenylopiracetamu to dwie miarki o wielkości 0.15 cm3 (100 mg) raz dziennie.
Nie trzeba go przyjmować codziennie i zapewni najbardziej optymalne wyniki, jeśli zostanie użyty w krótkim czasie - powiedzmy, kiedy nadchodzi wielka rozmowa, test, spotkanie lub wydarzenie. Łatwo jest stać się tolerancyjnym na fenylopiracetam i użytkownicy odczuwają zmniejszoną skuteczność przyjmowania go codziennie lub przez długi czas. Z tego powodu zalecane jest cykliczne dozowanie.

Stosowanie

Carphedon jest pochodną GABA, która wykazywała pozorne właściwości immunokorekcji podczas immunosupresji indukowanej przez cyklofosfamid.

Fenylopiracet (fenotropil, karhedon), zwany również fonturacetamem, jest fenylowanym analogiem piracetamu leku dostępnego jako lek na receptę. Badania na zwierzętach wykazały, że fenylopiracetam może mieć działanie przeciwaknezyjne, przeciwdepresyjne, przeciwdrgawkowe, przeciwpsychotyczne, przeciwlękowe i podnoszące pamięć.

Ponieważ zwiększa wytrzymałość fizyczną i zapewnia lepszą tolerancję na zimno, pojawia się na listach używek zakazanych do użytku podczas zawodów przez Światową Agencję Antydopingową. Ta lista ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach olimpijskich.

Elementy analizy Wymagania Wyniki

Wygląd

Białawy do białego proszku

Zgodne

Strata przy suszeniu

≤1,0%

0,6%

Heavy metal

≤10 ppm

Zgodne

woda

≤0,5%

0,3%

Czystość (HPLC)

≥99%

99,47%

Pozostałość po ujęciu

≤ 0,3%

0,05%

Wniosek

Produkt jest zgodny z House Standard

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Albert Gordon

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)