Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySteroidy prohormonowe

DNP Cykl masowy Prohormon Steroidy do utraty wagi 2, 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5

DNP Cykl masowy Prohormon Steroidy do utraty wagi 2, 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5

DNP Bulking Cycle Prohormone Steroids for Weight Loss 2, 4-Dinitrophenol CAS 51-28-5

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: kafen
Orzecznictwo: SGS, UKAS, ISO9001
Numer modelu: daniel@kafenbio.com

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Bez limitu
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Badania: 99% Wygląd: Jasny zółty
MF: C6H4N2O5 MW: 184,11
CAS: 51-28-5 EINECS: 200-087-7

DNP Cykl pełnoziarnisty Prohormony Steroidy do utraty wagi 2, 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5

DNP (2,4-dinitrofenol)
CAS: 51-28-5
EINECS: 200-087-7
Wzór cząsteczkowy: C6H4N2O5
Masa cząsteczkowa: 184,11
Test: 99%
Temperatura topnienia: 112 ~ 114 ° C
Stabilność: Łatwopalny
Toksyczność: Wdychanie, połknięcie lub kontakt ze skórą z trucizną i kumulacyjny sposób przechowywania uszkodzeń: Zamknięty w chłodnym, ciemnym miejscu, w celu zachowania
Opakowanie: torebka foliowa lub puszka lub zgodnie z wymaganiami
Wygląd: Jasnożółty do żółtego rombowy kryształ
Zastosowanie: Używane do materiałów wybuchowych, barwników, syntez organicznych

Co to jest DNP?

2,4-Dinitrofenol (2,4-DNP lub po prostu DNP) to związek organiczny o wzorze HOC6H3 (NO2) 2. Jest to żółte, krystaliczne ciało stałe, które ma słodki, stęchły zapach. Jest sublimowany, jest lotny z parą i jest rozpuszczalny w większości rozpuszczalników organicznych, a także w wodnych roztworach alkalicznych. Jest prekursorem dla innych substancji chemicznych i jest biochemicznie aktywna, hamując wytwarzanie energii (trifosforanu adenozyny, ATP) w komórkach z mitochondriami. Jego stosowanie w dużych dawkach jako środek wspomagający odchudzanie zostało zidentyfikowane z poważnymi skutkami ubocznymi, w tym liczbą zgonów.

Wykorzystanie DNP:


Komercyjny DNP jest stosowany jako środek antyseptyczny i jako pestycyd. Jest to półprodukt chemiczny w produkcji barwników siarkowych, środków do konserwacji drewna i niektórych herbicydów, w tym dinoseb i dinoterb. DNP został również wykorzystany do wywoływania twórczości fotograficznej i materiałów wybuchowych.

DNP Biochemical Usage:

W żywych komórkach DNP działa jak jonofor protonowy, który może przenosić protony (kationy wodoru) przez błony biologiczne. Rozprasza gradient protonów w mitochondriach i błonach chloroplastów, powodując spadek siły napędowej protonu, którą komórka wykorzystuje do wytwarzania większości energii chemicznej ATP. Zamiast wytwarzać ATP, energia gradientu protonu jest tracona jako ciepło.

DNP jest często wykorzystywany w badaniach biochemicznych, aby pomóc w badaniu bioenergetyki procesów transportu chemiosmotycznego i innych membran.

Efekty zdrowotne

Uważa się, że DNP ma wysoką ostrą toksyczność. Prawidłowe doustne narażenie na DNP spowodowało zwiększenie podstawowej przemiany materii, nudności, wymioty, pocenie się, zawroty głowy, ból głowy i utratę wagi. Chroniczne narażenie ustne na DNP może prowadzić do powstania zaćmy i zmiany skórne i spowodował wpływ na szpik kostny, ośrodkowy układ nerwowy i układ sercowo-naczyniowy.

Pomoc w diecie

DNP był szeroko stosowany w tabletkach odchudzających od 1933 do 1938 roku po tym, jak Cutting and Tainter z Uniwersytetu Stanforda przedstawili swój pierwszy raport na temat zdolności leku do znacznego zwiększenia tempa metabolizmu. Po pierwszym roku działalności Tainter oszacował, że co najmniej 100 000 osób było leczonych z DNP w Stanach Zjednoczonych, oprócz wielu innych za granicą. [8] DNP działa jak protonofor, pozwalając na przenikanie protonów przez wewnętrzną błonę mitochondrialną i tym samym omijając syntazę ATP. Dzięki temu produkcja energii ATP jest mniej wydajna. W efekcie część energii wytwarzanej zwykle z oddychania komórkowego marnuje się jako ciepło. Nieefektywność jest proporcjonalna do przyjętej dawki DNP. Gdy dawka zwiększa się, a produkcja energii staje się bardziej nieefektywna, wzrasta tempo metabolizmu (i spalana jest większa ilość tłuszczu), aby zrekompensować nieefektywność i zaspokoić zapotrzebowanie na energię. DNP jest prawdopodobnie najbardziej znanym środkiem do rozprzęgania oksydacyjnej fosforylacji. "Fosforylacja" difosforanu adenozyny (ADP) przez syntazę ATP zostaje odłączona lub "odłączona" od utleniania.

Czynnikiem ograniczającym stale rosnące dawki DNP nie jest brak produkcji energii ATP, ale raczej nadmierny wzrost temperatury ciała z powodu ciepła wytwarzanego podczas rozprzęgania. W związku z tym przedawkowanie DNP spowoduje śmiertelną hipertermię, a temperatura ciała wzrośnie nawet do 44 ° C (111 ° F) na krótko przed śmiercią. W związku z tym, gdy był stosowany klinicznie, dawkę powoli miareczkowano zgodnie z osobistą tolerancją, która zmienia się znacznie.

Opisy przypadków wykazały, że ostre podanie 20-50 mg na kilogram masy ciała u ludzi może być śmiertelne. [10] Obawy o niebezpieczne skutki uboczne i szybko rozwijającą się zaćmę, które zostały odrzucone w DNP w Stanach Zjednoczonych do końca 1938 r. DNP jest jednak nadal wykorzystywany przez niektórych kulturystów i sportowców do szybkiego tracenia tkanki tłuszczowej. Przedawkowanie śmiertelne obejmuje przypadki przypadkowego narażenia, samobójstwa i nadmiernego celowego narażenia (przedawkowanie). Używanie substancji jako pomocy dietetycznej doprowadziło również do wielu przypadkowych ofiar śmiertelnych.

Chociaż DNP jest powszechnie uważany za zbyt niebezpieczny dla użytku klinicznego, jego mechanizm działania pozostaje przedmiotem badań jako potencjalne podejście do leczenia otyłości. Obecnie prowadzone są badania nad oddzielaniem białek naturalnie występujących u ludzi.

Brytyjska Agencja ds. Standardów Żywności określa DNP jako "przemysłową substancję chemiczną znaną z poważnych skutków krótkoterminowych i długoterminowych, która może być wyjątkowo niebezpieczna dla zdrowia ludzkiego". i doradza "konsumentom, aby nie przyjmowali żadnych produktów zawierających DNP na żadnym poziomie." Ta substancja chemiczna nie nadaje się do spożycia przez ludzi. "

Farmakokinetyka

Informacje na temat farmakokinetyki DNP u ludzi są ograniczone i sprzeczne. EPA stwierdza, że ​​"nie znaleziono danych dotyczących kinetyki eliminacji dwunitrofenoli lub ich produktów przemiany materii u ludzi". [24] Toksykologiczny profil ATSDR dla dinitrofenoli stwierdza również, że "nie przeprowadzono badań dotyczących dystrybucji u ludzi po doustnym narażeniu na 2 , 4-DNP Dostępne są ograniczone informacje dotyczące dystrybucji u zwierząt po ekspozycji doustnej na 2,4-DNP. " Jednak twierdzą, że "Wydalanie z organizmu wydaje się być szybkie, z wyjątkiem prawdopodobnie przypadków zaburzonej funkcji wątroby." Zbiega się to z przeglądem NEJM w sprawie biologicznych działań dinitrofenolu, który stwierdził, że "Sądząc po reakcji metabolicznej , DNP wydaje się być całkowicie wyeliminowany w ciągu trzech lub czterech dni, w obecności uszkodzenia wątroby lub nerek jest możliwe, że lek będzie zatrzymany przez dłuższy czas. " Dziwne, nowsze artykuły podają szereg możliwych okresów półtrwania, od 3 godzin do 5-14 dni. Inne ostatnie artykuły utrzymują, że okres półtrwania u ludzi jest nieznany

Chociaż potrzebne są dalsze badania, w jednym przypadku odnotowano, że hipertermia wywołana dinitrofenolem została skutecznie rozwiązana przy podawaniu dantrolenu. "Dinitrofenol oddziela fosforylację oksydacyjną, powoduje uwalnianie wapnia z zapasów mitochondriów i zapobiega ponownemu wychwytowi wapnia, co prowadzi do uwolnienia wewnątrzkomórkowego wapnia i wywołuje skurcze mięśni i hipertermię.Dantrolen hamuje uwalnianie wapnia z retikulum sarkoplazmatycznego, które zmniejsza wewnątrzkomórkowy wapń. pozwala na rozpraszanie ciepła Dantrolen może być skuteczny w zmniejszaniu hipertermii wywołanej przez środki hamujące fosforylację oksydacyjną, dlatego wczesne podanie może poprawić wyniki. "

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

1) Standard: Enterprise Standard
2) Wszystkie Purity≥98%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.
2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może nam pomóc w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłaniu naszych produktów i mamy tam zapas do przeniesienia.
3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat produktów zostaną docenione, spełniając wymagania klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

1 Enanthate testosteronu CAS: 315-37-7
2 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8
3 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
5 Cypionat testosteronu CAS: 58-20-8
6 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
7 Izokapronian testosteronu CAS: 15262-86-9
8 Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5
9 Testosteron Sustanon 250 -
10 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
11 Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu) CAS: 855-19-6
12 Ustny turynabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolon (androstanolon) CAS: 521-18-6
14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3
15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8
16 Nandrolon Phenypropionian (Durabolin) CAS: 62-90-8
17 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
18 Octan Boldenonu CAS: 2363-59-9
19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Superdrol Powder (methyl-drostanolone) CAS: 3381-88-2
22 Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
23 Trenbolon Enanthate (parabolan) CAS: 10161-33-8
24 Węglan teksbolonowy heksahydrobenzylu CAS: 23454-33-3
25 Epiandrosteron CAS: 481-29-8
26 Octan dehydroizoandrosteronu CAS: 853-23-6
27 7-keto DHEA (7-okso DHEA) CAS: 566-19-8
28 Methenolone Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4
29 Octan methenolonu CAS: 434-05-9
30 Methandrostenolone (Dianabol) CAS: 72-63-9
31 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
32 Cytrynian Clomiphene CAS: 50-41-9
33 Cytrynian toremifenu CAS: 89778-27-8
34 Letrazole (Femara) CAS: 112809-51-5
35 wardenafil CAS: 831217-01-7
36 CAS: 119356-77-3
37 HCl CAS: 1071929-03-7
38 Dutasteride CAS: 164656-23-9
39 Finasteryd CAS: 98319-26-7
40 Johimbina HCl CAS: 65-19-0

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daniel

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)