Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDECA Durabolin Sterydy

Anaboliczny testosteron Hormon DECA Durabolin Sterydy Nandrolon Decanoate CAS: 360-70-3

Anaboliczny testosteron Hormon DECA Durabolin Sterydy Nandrolon Decanoate CAS: 360-70-3

  • Anabolic Testosterone Hormone DECA Durabolin Steroids Nandrolone Decanoate CAS:360-70-3
  • Anabolic Testosterone Hormone DECA Durabolin Steroids Nandrolone Decanoate CAS:360-70-3
 • Anabolic Testosterone Hormone DECA Durabolin Steroids Nandrolone Decanoate CAS:360-70-3

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 360-70-3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Jako wniosek
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Alias: Deca-Durabolin; Dekanian 19-Nortestoteronu CAS: 360-70-3
  Czystość: 99% MF: C28H44O3
  MW: 428.65 Nr EINECS: 206-639-3
  MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gram standardowe: Standard korporacyjny

  Anaboliczny testosteron Steroid Hormone Surowy proszek Nandrolone Decanoate CAS: 360-70-3


  Podstawowa informacja.

  Dekanian nandrolonu
  Alias: Deca-Durabolin; Dekanian 19-Nortestoteronu
  Nr CAS: 360-70-3
  Czystość: 99%
  MF: C28H44O3
  MW: 428,65
  Nr Einecs: 206-639-3
  MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gram
  Standard: Enterprise Standard
  Wygląd: Jasny biały proszek, bezwonny. Konserwacja chłodnicza.
  Zamrażanie w chłodnicy: Temperatura w pomieszczeniu większa niż 20 stopni Celsjusza, aby aglomerować, a więc 30 stopni Celsjusza w ciecz.
  Zastosowanie: Może być stosowany jako materiał farmaceutyczny, stosowany w leczeniu niedokrwistości związanej z przewlekłą (długoterminową) niewydolnością nerek.


  Opis:

  Ester dekanianowy zapewnia powolne uwalnianie nandrolonu z miejsca wstrzyknięcia, kontynuacja przez okres do 3 tygodni.
  Takich, nandrolon wykazuje stosunkowo silne cechy anaboliczne. jednak w jego działaniu budującym tkanki uczestniczą słabe obiekty androgeniczne.

  Skromne atrybuty dekanianu nandrolonu sprawiły, że jest on jednym z najbardziej popularnych sterydów do wstrzykiwania w skali globalnej, wysoce pożądany przez sportowców ze względu na swoją siłę do promowania ważnej siły i beztłuszczowej masy mięśniowej bez silnych skutków ubocznych.


  Aplikacje:

  We wcześniejszych latach były to jedyne farmaceutyczne preparaty do wstrzykiwań, które były powszechnie dostępne dla kulturystów i ekonomiczne. Kontrola estrogenów nie istniała wówczas. Z tego względu dość użyteczne były niskie właściwości aromatyzujące Deca. Dlatego Deca zdobyła szeroką popularność.
  Steroidy Hormon Nandrolon Decanoate / Deca-Durabolin / 19-Nortestoterone Decanoate / DECA w proszku / Nr CAS: 360-70-3 Stosować po operacji na przewlekłą wyniszczającą chorobę, ciężką chorobę i słabe cienkie, niedołężne, osteoporozę, dziecinną dysplazję, niedokrwistość aplastyczną, itp.

  Deca Durabolin jest to, że związek ten jest stosunkowo łagodny pod względem niekorzystnych skutków ubocznych na skórę głowy i skórę. Dzieje się tak, ponieważ enzym redukujący 5-alfa działa w celu zmniejszenia siły nandrolonu, podczas gdy w przeciwieństwie do wielu innych sterydów anabolicznych nie ma wpływu na ten enzym, potencja jest faktycznie zwiększona przez to.

  COA:

  POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
  Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały proszek
  Identyfikacja AB Pozytywny
  Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,3%
  Dokładny obrót + 101 ° ~ + 105 ° + 102,6 °

  Nasze atuty
  Strata przy suszeniu
  1,0% maks 0,27%
  Temperatura topnienia 153 ~ 157 ° C 153,0 ~ 155,0 ° C
  Organiczne lotne zanieczyszczenia Spełnia wymagania. Zgodne
  Substancje pokrewne Spełnia wymagania. Zgodne
  Pozostałe rozpuszczalniki Spełnia wymagania. Zgodne
  Rozmiar cząsteczki 100% ≤ 20 mikronów Zgodne
  Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP30

  Skutki Deca Durabolin:

  Podczas gdy korzyści terapeutyczne Deca Durabolin są łatwe do zrozumienia, po prostu rozumiejąc ich podstawowy charakter, to, co najbardziej dotyczy, to użycie poza etykietą. Deca Durabolin jest od dawna ulubionym sportowcem zwiększającym wydajność, a przy tym jest niezwykle korzystna, ale często jest bardzo źle rozumiana. Nieporozumienie jest takie, że jest to tylko masowy steryd i choć jest to fantastyczny punkt użycia, to nie jest on jedyny. W rzeczywistości, niektórzy konkurenci kulturystów będą używać Deca Durabolin podczas fazy cięcia, a podczas takiej fazy nie będzie żadnego łączenia. Jednak, aby zrozumieć skutki Deca Durabolin i różnych korzystnych punktów użytkowania, należy usunąć wadliwy sposób myślenia w posiadaniu wielu sterydów anabolicznych użytkowników. Ten typ myślenia zakłada, że ​​cały postęp sterydów opiera się na wzmocnieniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej; w szczególności budowanie większej ilości chudej tkanki mięśniowej. Niewątpliwie jest to podstawowy cel wykorzystania anabolikopteroidów, ale nie jest to jedyny. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się różnym pozytywnym efektom Deca Durabolin.

  Jako dodatek do sezonowego sterydu, Deca Durabolin zapewni znaczny przyrost masy mięśniowej, ale wzrost masy mięśniowej będzie powoli. Jest to duży steryd oparty na estrach i nie będzie szybko działać. Jednak masa zbudowana za pomocą tego steroidu będzie często lepsza od masy w porównaniu do wielu sterydów anabolicznych. Zatrzymanie wody jest możliwe, ale powinno być dość łatwe do kontrolowania. Większość powinna również zauważyć, że ich siła rośnie w pewnym stopniu, ale Deca Durabolin nie jest tym, co nazwalibyśmy jednym z silniejszych hormonów wzrostu. Podczas tej fazy poza sezonem, osoba będzie również cieszyć się ulgą terapeutyczną, którą zapewnia ten steryd, co będzie bardziej niż mile widziane, gdy poza sezonem okresy wzrostu zwykle towarzyszą najcięższym okresom treningu siłowego. Osoba ta powinna również być w stanie uzyskać ten nowy wzrost przy mniejszej akumulacji tkanki tłuszczowej, która normalnie wystąpiłaby w innym przypadku. Stosowanie sterydów anabolicznych jest dobrze zauważone w celu zwiększenia tempa przemiany materii. To nie jest nic wyjątkowego dla Deca Durabolin, i chociaż nie będzie bezpośrednio spalać tłuszczu, pomoże to w utrzymaniu odpowiedniego poziomu. Ponieważ pozasezonowe przyrosty masy wymagają nadmiernej ilości kalorii, rozważ wzbogacanie metaboliczne dodatkową premią.

  Wielu sportowców, graczy w piłkę, myśliwców i każdego sportowca, który może skorzystać z ulgi terapeutycznej, często uzupełniają Deca Durabolin. Takie osoby zwykle nie mają ochoty budować żadnej nowej masy mięśniowej, ale sama ulga jest nieoceniona. Ponadto, taką ulgę można uzyskać za pomocą bardzo małej dawki. Nieco wyższa dawka zapewni ulgę, znacznie poprawi ogólny powrót do zdrowia i zwiększy wytrzymałość mięśni. Jeśli chodzi o poprawę wydajności, większość sportowców uzna, że ​​ten steryd jest trudny do pokonania. Co ważniejsze, efekty reliefowe Deca Durabolin nie są maskowane ani fałszywe; ten steryd anaboliczny nie ma nic wspólnego z bez recepty środkami przeciwbólowymi lub przeciwbólowymi na receptę, takimi jak opiaty. Takie środki przeciwbólowe jedynie maskują ból, podczas gdy Deca Durabolin może rzeczywiście wyleczyć ciało.

  Następnie zostajemy z fazą cięcia, a niektórzy sportowcy i kulturyści użyją Deca Durabolin podczas tej fazy używania sterydów. Takie użycie będzie podobne do bezpośredniego wzmocnienia sportowego. Osobnik uzupełni raczej niską dawkę dla ulgi i wytrzymałości mięśni, którą może zapewnić. To może być bardzo mile widziane podczas ciężkich diet, ponieważ prawdziwa dieta hard-bodybuilding jest brutalna dla ludzkiego ciała. Dodatkową korzyścią jest to, że Deca Durabolin w znacznym stopniu zachowuje beztłuszczową masę mięśniową osoby, która w przeciwnym razie zostałaby utracona podczas koniecznego deficytu kalorycznego. Podczas gdy ten steryd nie zapewni efektów utwardzania lub kondycjonowania, takich jak wiele sterydów, może służyć pewnym celom.

  Zastosowanie Deca Durabolin:

  Wysoka czystość Nandrolon Decanoate / Deca-Durabolin proszki / Decanoinian 19-Nortestoterone / Nr CAS: 360-70-3

  Stosuj po operacji na przewlekłą wyniszczającą chorobę, ciężką chorobę i słabe cienkie, niedołężne, osteoporozę, dziecinną dysplazję, niedokrwistość aplastyczną, itp.

  Deca Durabolin jest to, że związek ten jest stosunkowo łagodny pod względem niekorzystnych skutków ubocznych na skórę głowy i skórę. Wynika to z faktu, że enzym redukujący 5-alfa działa w celu zmniejszenia siły nandrolonu, podczas gdy w przeciwieństwie do wielu innych sterydów anabolicznych ten enzym nie ma wpływu, a siła testosteronu jest w rzeczywistości zwiększana przez ten enzym.

  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Eunice

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)