Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy Trenbolonowe

99% wysokiej czystości męskiego hormonu Surowe anaboliczne trenbolonowe sterydy Mibolerone CAS 3704-09-4

99% wysokiej czystości męskiego hormonu Surowe anaboliczne trenbolonowe sterydy Mibolerone CAS 3704-09-4

  • 99% High Purity Male Hormone Raw Anabolic Trenbolone Steroids Mibolerone CAS 3704-09-4
  • 99% High Purity Male Hormone Raw Anabolic Trenbolone Steroids Mibolerone CAS 3704-09-4
 • 99% High Purity Male Hormone Raw Anabolic Trenbolone Steroids Mibolerone CAS 3704-09-4

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 3704-09-4

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Jako wniosek
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Miboleron CAS: 3704-09-4
  MF: C20H30O2 MW: 302.45
  EINECS: 223-046-5 Właściwości chemiczne: Białe, krystaliczne ciało stałe

  99% wysokiej czystości męskiego hormonu Surowe anaboliczne trenbolonowe sterydy Mibolerone CAS: 3704-09-4


  Podstawowa informacja.

  Nazwa produktu: Miboleron
  CAS: 3704-09-4
  MF: C20H30O2
  MW: 302,45
  EINECS: 223-046-5
  Właściwości chemiczne: białe krystaliczne ciało stałe
  Zastosowanie: syntetyczny steryd anaboliczny powiązany z testosteronem. Substancja kontrolowana (steryd anaboliczny)


  Opis:

  Miboleron był początkowo produktem weterynaryjnym stosowanym do utrzymywania kontroli nad psami, podczas gdy one są w ogniu, zamykając cykl jazdy ich jajników. Przy odpowiednim czasie hodowcy mogą regulować cykle cieplne swoich suczek. Ostatecznie sportowcy zaczęli wykorzystywać produkt w celu zwiększenia agresji przed wydarzeniami. Mówiono nawet, że Mike Tyson był na Check Drops podczas niesławnego ataku uszu podczas walki z Holyfieldem.

  Jednak późny wielki guru Dan Duchaine odkrył zastosowanie Check Drops w nowoczesnym kulturystyce znacznie wcześniej. Krople pojawiały się i wychodziły z produkcji kilka razy, przed niedawnym powstaniem z powodu wzbudzonego zainteresowania produktem dzięki rosnącej popularności najlepszych kręgów bojowych.


  Aplikacje:

  Najczęściej jest stosowany przez sportowców około 30-40 minut przed wydarzeniem sportowym. Krople kontrolne są umieszczane pod językiem sportowców, a efekty obejmujące agresję, siłę i adrenalinę odczuwa się szybko. Lek opuszcza ciało w około cztery godziny.

  Oprócz tego, że jest jednym z najbardziej androgenicznych związków, miboleron jest również jednym z najbardziej toksycznych. Najczęstszym działaniem niepożądanym jest ginekomastia związana z progesteronem, ponieważ jest to 19-androgenna.

  Dane techniczne:

   

  Opis
  Biały lub praktycznie biały krystaliczny proszek

  Ref. Standard

  Enterprise Standard

  Wyniki testów analitycznych

  Testy

  Standard analizy

  Wyniki

  Temperatura topnienia

  176 ~ 181

  176,8 ~ 181

  Dokładny obrót

  + 25 ~ +31

  +25.7

  Strata przy suszeniu

  ≤0,5%

  0,39%

  Analiza

  ≥97%

  99,1%

  Wniosek

  Być zgodne ze standardem Enterprise

  Funkcje i cechy Mibolerone

  Check Drops (Mibolerone) to doustny steryd anaboliczno-androgenny pochodzący z anandolowego steroidu Nandrolon. W szczególności jest to strukturalnie zmieniona forma Nandrolonu. Krople kontrolne istnieją przez dodanie grupy metylowej do 7 i 17 pozycji hormonu Nandrolonu. Dodana grupa metylowa w 7. pozycji zwiększa androgeniczność hormonu i zapobiega działaniu enzymu reduktazy 5-alfa. Dodana grupa metylowa na 17 pozycji chroni doustne przyjmowanie hormonu. Klasyfikuje to Krople Kontrolne jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa).

  Nieznaczne zmiany w hormonie Nandrolonu dają nam jeden z najsilniejszych i najsilniejszych androgenów, jakie kiedykolwiek stworzono, a nawet taki, który jest dość anaboliczny. W literaturze Upjohn stwierdzono, że Check Drops jest 5,9 razy bardziej anaboliczny niż testosteron i 2,5 razy silniejszy niż androgen. Jednak funkcjonalnie może wydawać się jeszcze bardziej androgeniczny, ale jego siła anaboliczna prawie nigdy nie jest widoczna.
  Check Drops mają okres półtrwania równy około 3 godzin. Jest to również tak potężny steryd, że jest jednym z niewielu steroidów, które są przyjmowane w dawkach mikrogramów, a nie miligramów. Steroid zwykle przyjmuje się 30-40 minut przed wydarzeniem lub szkoleniem.

  W przeciwieństwie do przekonań internetowych, Check Drops są wysoce estrogenne. Ten steryd anaboliczny może powodować ogromną aktywność aromatazy. Jest to również bardzo silny progestagen. Jednak rzadko stosuje się go przez długi okres czasu lub w dawkach, które pozwalają zobaczyć właściwości estrogenowe. Jest to spowodowane niskimi ilościami stosowanymi, że efekty anaboliczne prawie nigdy nie są widoczne. Potrzeba było 5 mg dziennie, aby zobaczyć prawdziwy efekt anaboliczny, który najprawdopodobniej wywoła znaczną aktywność estrogenową. Takie dawki przyniosłyby również przerażające skutki uboczne i konsekwencje.

  Wpływ Miboleronu

  Celem użycia ludzkiej kropli Check jest zwiększenie agresji. Jest to jedyny powód, dla którego każdy użytkownik sterydów będzie używał tego sterydu anabolicznego. Bardzo często mówi się, że wszystkie sterydy anaboliczne zwiększają agresję, ale nie jest to prawdą, gdy patrzymy na dane. Większość użytkowników sterydów anabolicznych nie doświadczy żadnych względnych wzrostów agresji przy stosowaniu sterydów, a twarde dane to potwierdzają. Ale dzięki Check Drops wzrost agresji jest bardzo realistyczny i to właśnie robi osoba z agresją, która czyni ją dobrą lub złą. Agresja sama w sobie nie jest zła; w rzeczywistości agresja może być bardzo pozytywnym atrybutem, ale tylko w zdrowych i zrównoważonych osobach. Jeśli dana osoba jest już problematyczna w swoim zachowaniu, użycie funkcji Check Drops tylko ją wzmocni.

  Najczęstszym punktem użycia tego sterydu jest przed zawodami walki lub podnoszenia mocy. Nierzadko zdarza się, że sportowcy biorą steryd przez kilka tygodni przed zawodami, w tym dzień zawodów, aby pomóc im walczyć lub wykonywać bardziej agresywnie. Kulturyści na końcu diety zawodów również czasami używają jej, aby pomóc im przejść przez ostatnie tygodnie przygotowań. Przygotowanie do kulturystyki może być piekłem, a ostatnie tygodnie widzą wiele upadków z powodu ekstremalnie niskiego poziomu tłuszczu, który noszą i brutalnego treningu. Check Drops zapewnia doładowanie, które trzeba dokończyć. Istnieje jednak ryzyko zatrzymania wody z powodu aromatyzacji, ale można to kontrolować i nie powinno być znaczące, jeśli wszystkie inne części planu wstępnego są w porządku.

  Jeśli chodzi o efekty agresji Check Drops, to naprawdę wszystko. Technicznie można go użyć jako steroidu, który pobudziłby anabolizm, i mógłby zrobić to bardzo dobrze. Ale ponieważ zajmie to kilka miligramów dziennie przez co najmniej kilka tygodni, taka dawka i użycie spowoduje indywidualne problemy, które zrujnują jego ciało i być może jego zdrowie.

  Uwagi użytkownika:


  To naprawdę paskudne rzeczy. Zasadniczo, jest to tylko dobre dla zwiększenia agresji tuż przed zawodami sportowymi lub
  przed intensywnym treningiem. Dla większości sportowców: Methyltestosterone, Testosteron Suspension, lub
  Halotestin jest zazwyczaj preferowany do tego celu, ponieważ Check Drops rzadko można znaleźć na czarnym
  rynek.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)