Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDHEA Prohormone

99% Czyste anaboliczne steroidy androgenne Surowe 4-DHEA do budowy mięśni CAS 571-44-8

99% Czyste anaboliczne steroidy androgenne Surowe 4-DHEA do budowy mięśni CAS 571-44-8

  • 99% Pure Anabolic Androgenic Steroids Raw 4-DHEA for Muscle Building CAS 571-44-8
  • 99% Pure Anabolic Androgenic Steroids Raw 4-DHEA for Muscle Building CAS 571-44-8
 • 99% Pure Anabolic Androgenic Steroids Raw 4-DHEA for Muscle Building CAS 571-44-8

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP.ISO.UKAS
  Numer modelu: 571-44-8

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Jako wniosek
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Alias: 4-DHEA, 4-AD, 4-dehydroepiandrosteron, 4 androsteno-3b-ol, 17-one CAS: 571-44-8
  MF: C19H28O2 MW: 288
  Czystość: 99% Wygląd: Biały krystaliczny proszek
  Miejsce pochodzenia: CHINY standardowe: USP

  99% Czyste anaboliczne steroidy androgenne Surowce 4-DHEA do budowy mięśni CAS: 571-44-8


  Podstawowa informacja.

  Alias: 4-DHEA, 4-AD, 4-dehydroepiandrosteron, 4 androsteno-3b-ol, 17-one
  CAS: 571-44-8
  MF: C19H28O2
  MW: 288
  Czystość: 99%
  Wygląd: biały krystaliczny proszek
  Miejsce pochodzenia: Chiny
  Standard: USP
  Certyfikacja: SGS
  Metoda analizy: HPLC


  Opis:

  4-DHEA jest naturalnie występującym izomerem DHEA. Jego struktura bardzo przypomina zwykły DHEA, ale podwójne wiązanie w czwartej pozycji radykalnie zmienia jej efekty.

  4-DHEA łatwo przekształca się w 4-androstenodiol, zamiast w 5-androstendiol, zwiększając jego siłę anaboliczną więcej niż 2x w stosunku do zwykłego DHEA. (6-8, 11) Oczekuje się, że 4-DHEA będzie miał wyższy współczynnik konwersji do testowania w porównaniu ze zwykłym DHEA. (6, 7) 4-DHEA również nie ma termogenicznych właściwości spalania kalorii, dlatego zapewnia doskonałą kaloryczność dla efektu łączenia. (4) Ta zwiększona moc anaboliczna i zmniejszone działanie termogeniczne doprowadzą do zauważalnego przyrostu siły, wzrostu chudej tkanki i przyrostu masy ciała.

  4-DHEA będzie miał łagodną konwersję estrogenu, którą można łatwo zrównoważyć z nie aromatyzującym steroidem takim jak androsteron lub 1-DHEA. Ogólne zyski będą podobne do pierwotnej "4-AD" zakazane w 2004 Steroid Control Act.

  Podobnie jak w przypadku innych izomerów DHEA, 4-DHEA występuje w sposób naturalny i nietoksyczny. (9) Działania niepożądane, takie jak tłusta skóra lub zmniejszona płodność, są uważane za łagodne i tymczasowe. Najbardziej zauważalnym efektem ubocznym będzie tłumienie naturalnej produkcji testowej, co sprawia, że ​​po cyklu konieczne jest leczenie po cyklu. Ogólnie 4-DHEA jest bardzo bezpiecznym i skutecznym środkiem do budowania masy mięśniowej.

  Jedynym minusem dla 4-DHEA jest jego wysoki koszt ze względu na wysoką dawkę, która jest wymagana, aby zobaczyć znaczące efekty budowania mięśni.


  Aplikacje:

  4-DHEA jest naturalnie występującym, niemetylowanym (nie-17AA) steroidem PRO. Chociaż 4-DHEA może aromatyzować do estrogenu, prawdopodobnie nie wystarcza do wywołania skutków ubocznych związanych z wysokim estrogenem.

  Ogólne wyniki będą podobne lub oryginalne 4-AD zakazane w 2004 roku. Wyższe dawki tego związku przyniosą dość niewielkie zyski w masie mięśniowej, z umiarkowaną poprawą wytrzymałości. Ten produkt może wywoływać pewne wzdęcie po konwersji estrogenu, któremu można przeciwdziałać przez podawanie inhibitora aromatazy, ale w dużej mierze będzie to sprzeczne z celem zastosowania tego związku na początku.

  Ponieważ ten związek występuje naturalnie, a niemetylowane ogólne działania niepożądane będą dość łagodne. Jednak wysokie dawki mogą również prowadzić do tłustej skóry, trądziku i podwyższonego ciśnienia krwi. Ponieważ ten steryd nie zawiera 17AA, powinno być mniej obaw, że negatywnie wpłynie to na stosunek HDL / LDL.

  Ponieważ ten związek może przekształcić się w testosteron, może również przekształcić się w DHT i inne metabolity o obniżonej zawartości 5A. Może to służyć jako dobry stos z progestagennymi lub względnie nieandrogenicznymi związkami, które mogą powodować problemy z libido lub ginem z powodu braku siły androgenicznej.

  Produkty powiązane:

  1. Octan dehydronandrolonu
  2. Epiandrosteron
  3. Eiatrandrostan octanu
  4. DHEA / Dehydroepiandrosteron
  5. 1-DHEA
  6. 4-DHEA
  7. 7-Keto-DHEA

  Funkcjonować:

  4-DHEA jest opisany jako "pro-hormon", ponieważ ma niewiele efektów. Zamiast tego jest to ważne ze względu na zdolność różnych części ciała do przekształcania go w hormony, testosteron i estrogen, które wywierają wiele skutków na organizm.

  U kobiet, zewnętrzna część nadnerczy (zwana korą mózgową) i jajniki uwalnia androstenodion do krwioobiegu, gdzie jest przekształcany w celu dostarczenia około połowy całego testosteronu i prawie całego estronu ciała, estrogenu. Chociaż jądra produkują duże ilości androstendionu u mężczyzn, wydzielają niewiele tego do krwi i zamiast tego szybko przekształcają je w testosteron w jądrach. Nadnercza produkują również androstendion u mężczyzn, ale ten wkład jest zapchany przez przytłaczającą produkcję jądra innego hormonu androgenicznego, testosteronu.

  Przedstawienie firmy:

  (1) Wysoka jakość: Kafen Biotech jest producentem sterydów z własnym laboratorium i fabryką.
  Czystość naszego produktu jest testowana przez nasz dział jakości, zanim zostanie wysłana do naszych klientów. Głównie sterydy mają czystość 99% i są zatwierdzone przez SGS, CTI i ITS.

  (2) Korzystna cena: nasza cena jest zgodna z rynkiem międzynarodowym i dajemy najlepszą zdyskontowaną cenę dla naszych nowych klientów i promocyjne ceny dla naszych stałych klientów.

  (3) Bezpieczna szybka dostawa: po otrzymaniu płatności, będziemy mieć profesjonalny zespół pakujący, który zorganizuje przesyłkę w ciągu 12 godzin. Możemy zagwarantować, że każdy towar może być z powodzeniem dostarczony

  (4) Dostępne sposoby wysyłki: EMS, HongKong Post, DHL, TNT, UPS, FedEx, poczta polecona, Air Express, statek morski itp.

  (5) Usługa po sprzedaży: możemy zaoferować Państwu dobrą obsługę po złożeniu zamówienia. W tym samym czasie możemy zaoferować Państwu przepis homebrew do wykonania iniekcji.Więcej usług jest bardziej dostępna dla Ciebie.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)