Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDHEA Prohormone

Steroidy anaboliczne Proszek hormonowy 7-Keto DHEA Prohormone CAS 566-19-8

Steroidy anaboliczne Proszek hormonowy 7-Keto DHEA Prohormone CAS 566-19-8

  • Anabolic Steroids Hormone Powder 7-Keto DHEA Prohormone CAS 566-19-8
  • Anabolic Steroids Hormone Powder 7-Keto DHEA Prohormone CAS 566-19-8
 • Anabolic Steroids Hormone Powder 7-Keto DHEA Prohormone CAS 566-19-8

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP.ISO.UKAS
  Numer modelu: 566-19-8

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Jako wniosek
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: 7-keto DHEA Synonim: 7-KETO; 5-androsteno-3b-ol-7, 17-dion; 5-ANDROSTEN-3-BETA-OL-7, 17-DIONE; 7-KETO-DEHYDROEPIANDROS
  CAS: 566-19-8 Badania: 98,5% min
  MF: C19H26O3 MW: 302,41

  Fabrycznie bezpośrednie dostarczanie steroidów anabolicznych Proszek hormonowy 7-Keto DHEA CAS: 566-19-8


  Podstawowa informacja.

  7-keto DHEA
  Nazwa produktu: 7-keto DHEA
  Synonim: 7-KETO; 5-androsteno-3b-ol-7, 17-dion; 5-ANDROSTEN-3-BETA-OL-7, 17-DIONE; 7-KETO-DEHYDROEPIANDROSTERON; 7-KETO DHEA; 7-hydroksydehydroepiandrosteron; 7-okso-dehydroepiandrosteron; Androst-5-eno-7, 17-dion, 3-beta-hydroksy
  Numer rejestru CAS: 566-19-8
  Test: 98,5% min
  Wzór cząsteczkowy: C19H26O3
  Masa cząsteczkowa: 302,41
  Wygląd: Biały, krystaliczny proszek


  Opis:

  7-keto-DHEA jest produktem ubocznym dehydroepiandrosteronu (DHEA), substancji chemicznej, która powstaje w organizmie. DHEA to "macierzysty hormon" wytwarzany przez gruczoły w pobliżu nerek. Ale w przeciwieństwie do DHEA, 7-keto-DHEA nie przekształca się w hormony steroidowe, takie jak androgeny i estrogeny. Przyjmowanie 7-keto-DHEA doustnie lub nakładanie jej na skórę nie zwiększa poziomu hormonów steroidowych we krwi. Ludzie biorą 7-keto-DHEA, aby przyspieszyć metabolizm i produkcję ciepła, aby promować utratę wagi. 7-keto-DHEA jest również stosowany do poprawy beztłuszczowej masy ciała i budowy mięśni, zwiększenia aktywności tarczycy, wzmocnienia układu odpornościowego, zwiększenia pamięci i spowolnienia procesu starzenia się.


  Aplikacje:

  7-oksodehydroepiandrosteron (7-okso DHEA i bardziej znany jako marka 7-keto) jest jednym z trzech utlenionych metabolitów dehydroepiandrosteronu, a te trzy utlenione metabolity wzajemnie się konwertują, ale nie przekształcają z powrotem w macierzysty DHEA; Suplementacja 7-keto jest sposobem uzyskania tych trzech utlenionych metabolitów bez stosowania suplementacji DHEA, a DHEA może tworzyć androgenne i estrogenne hormony poprzez alternatywny szlak metaboliczny (w którym 7-keto nie uczestniczy).

  Suplementacja 7-keto jest znana jako nie hormonalna; może wchodzić w interakcje z metabolizmem sterydów, ale dokładny sposób, w jaki to robi, nie jest w pełni wyjaśniony. Wydaje się, że ma on mechanizmy anty-kortyzolowe, ponieważ enzymy, które aktywują kortyzol (ze względnie nieaktywnych prekursorów kortyzonu i kortykosteronu) są takie same, jak interkonwertują te utlenione metabolity. Chociaż wydaje się, że jest on anty-kortyzol dzięki swoim mechanizmom, nie ma wystarczających dowodów na poparcie tych mechanizmów w organizmie po doustnej suplementacji.

  Badania z zastosowaniem suplementacji 7-keto mają tendencję do odnotowywania zwiększonego tempa metabolizmu w późniejszym okresie podczas okresu ograniczenia kalorii (co jest wtórne do zmniejszenia tempa spadku szybkości metabolizmu związanego z dietą i stania się wzrostem względnym), chociaż ilość danych na ten temat jest całkiem minimalne, jeśli wykluczymy badania z możliwymi konfliktami interesów lub te, które używają 7-keto wraz z mnóstwem suplementów. 7-keto wydaje się być nieco obiecującym niehormonalnym środkiem spalającym tłuszcz, ale wymaga więcej dowodów na oba te roszczenia.

  COA:

  Obiekt testowy Standard Wyniki testu
  Wygląd Biały lub biały biały krystaliczny proszek biały krystaliczny proszek
  Strata przy suszeniu <0,5% 0,24%
  Rotacja optyczna + 69 ~ + 74 73.3
  Analiza 97--103% 99%
  Wolny kwas 0,5% maks 0,21%
  Wniosek Produkt aboye spełnia standard analizy Odpowiadać

  Przedstawienie firmy:

  (1) Wysoka jakość: Kafen Biotech jest producentem sterydów z własnym laboratorium i fabryką.
  Czystość naszego produktu jest testowana przez nasz dział jakości, zanim zostanie wysłana do naszych klientów. Głównie sterydy mają czystość 99% i są zatwierdzone przez SGS, CTI i ITS.

  (2) Korzystna cena: nasza cena jest zgodna z rynkiem międzynarodowym i dajemy najlepszą zdyskontowaną cenę dla naszych nowych klientów i promocyjne ceny dla naszych stałych klientów.

  (3) Bezpieczna szybka dostawa: po otrzymaniu płatności, będziemy mieć profesjonalny zespół pakujący, który zorganizuje przesyłkę w ciągu 12 godzin. Możemy zagwarantować, że każdy towar może być z powodzeniem dostarczony

  (4) Dostępne sposoby wysyłki: EMS, HongKong Post, DHL, TNT, UPS, FedEx, poczta polecona, Air Express, statek morski itp.

  (5) Usługa po sprzedaży: możemy zaoferować Państwu dobrą obsługę po złożeniu zamówienia. W tym samym czasie możemy zaoferować Państwu przepis homebrew do wykonania iniekcji.Więcej usług jest bardziej dostępna dla Ciebie.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)