Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySuplementy aminokwasowe

Surowiec farmaceutyczny Surowiec suplementy aminokwasowe Chitozan do żywności CAS: 9012-76-4

Surowiec farmaceutyczny Surowiec suplementy aminokwasowe Chitozan do żywności CAS: 9012-76-4

  • Pharmaceutical Grade Raw Material Amino Acid Supplements Chitosan For Food CAS:9012-76-4
  • Pharmaceutical Grade Raw Material Amino Acid Supplements Chitosan For Food CAS:9012-76-4
 • Pharmaceutical Grade Raw Material Amino Acid Supplements Chitosan For Food CAS:9012-76-4

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 9012-76-4

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Jako wniosek
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 9012-76-4 MF: (C6H11O4N) n
  MW: 161,158 .n MP: 88 st. C
  gęstość: 1,75 g / cm3 Wygląd: Biały proszek

  Surowiec farmaceutyczny Surowiec suplementy aminokwasowe Chitozan do żywności CAS: 9012-76-4


  Podstawowa informacja.

  Chitosan
  EINECS: 222-311-2
  CAS: 9012-76-4
  Wzór cząsteczkowy: (C6H11O4N) n
  Masa cząsteczkowa: 161,158 .n
  Właściwości chemiczne
  Wygląd: biały proszek.
  Masa cząsteczkowa: 179,11112
  Gęstość: 1,75 g / cm3
  Temperatura topnienia: 88 ° C
  Temperatura przechowywania: Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku. Przechowywać w chłodnym, suchym, dobrze wentylowanym miejscu, z dala od niekompatybilnych substancji.
  Współczynnik załamania światła: 1.7
  Rozpuszczalność: nierozpuszczalny w wodzie
  Stabilność: Stabilny. Niekompatybilny z silnymi środkami utleniającymi.
  Zastosowanie: Twierdzono, że ma zdolność zatrzymywania tłuszczów i cholesterolu w żołądku.
  Właściwości: Ten produkt jest nietoksyczny, bezwonny, prawie biały lub lekko żółty proszek, rozpuszczalny w kwasie, nierozpuszczalny w wodzie i na bazie lub w normalnych roztworach organicznych.


  Opis:

  Chitosan jest liniowym polisacharydem złożonym z przypadkowo rozmieszczonej β- (1-4) -połączonej D-glukozaminy (jednostka deacetylowana) i N-acetylo-D-glukozoaminy (jednostka acetylowana). Wytwarza się go przez traktowanie krewetek i innych skorupiaków skorupiakiem alkalicznym wodorotlenkiem sodu.

  Chitosan ma wiele komercyjnych i możliwych zastosowań biomedycznych. Może być stosowany w rolnictwie jako materiał siewny i biopestycyd, pomagając roślinom zwalczać infekcje grzybicze. W winiarstwie może być stosowany jako środek klarujący, a także pomaga zapobiegać zepsuciu. W przemyśle może być stosowany w samonaprawiającej się powłoce poliuretanowej. W medycynie może być użyteczne w bandażach do zmniejszania krwawienia i jako środek przeciwbakteryjny; może być również stosowany w celu dostarczania leków przez skórę.

  Bardziej kontrowersyjnie, chitosan ma zastosowanie w ograniczaniu wchłaniania tłuszczu, co może być przydatne w diecie, ale istnieją dowody na to.

  Inne zastosowania chitozanu, które zostały zbadane, obejmują zastosowanie jako rozpuszczalny błonnik pokarmowy.

  Chitosan jest ekstrahowany z chityny, nierozpuszczalny w wodzie, ale rozpuszczalny w rozcieńczonym kwasie i wchłaniany przez ludzkie ciało. Jako pochodną jodową, jego skład chemiczny to polimer polisacharydu makromolekuły z kationem. Ma szczególne właściwości fizyczne, chemiczne i funkcję bioaktywną.

  Chitosan jest wymieniony w następujący sposób:


  A. Chitozan o dużej gęstości
  B. Chitozan o wysokiej lepkości
  C. Chitozan klasy przemysłowej
  D. Food Grade Chitosan
  E. Chitozan klasy medycznej
  F. Chitozan o niskiej masie cząsteczkowej
  G. Aroxymethyl Chitosan
  H. Chitosan Oligosaccharide


  Aplikacje:

  1) Food Field
  Używane jako dodatki do żywności, środki zagęszczające, konserwujące owoce i warzywa, środki klarujące sok owocowy, formowanie
  agent, adsorbent i zdrowa żywność.

  2) Medycyna, pole produktów ochrony zdrowia
  Ponieważ chitozan jest nietoksyczny, ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, hemostatyczne i immunologiczne, może być stosowany
  jako sztuczna skóra, samoprzyswajalność szwów chirurgicznych, opatrunków medycznych Branża, kość, inżynieria tkankowa
  rusztowania, poprawiają pracę wątroby, poprawiają funkcje trawienne, tłuszcz we krwi, obniżają poziom cukru we krwi, hamują rozwój nowotworu
  metastaza oraz adsorpcja i kompleksowanie metali ciężkich mogą być wydalane itd. energicznie

  stosowane do zdrowej żywności i dodatków do leków.

  3) Pole ochrony środowiska
  Chitozan i jego pochodne są dobrym flokulantem do oczyszczania ścieków i odzysku metali ze ścieków zawierających metal; w dziedzinie włókiennictwa: jako zaprawa, tkanina do pielęgnacji zdrowia, klejenie, druk i barwienie

  4). Pole rolnictwa
  Jako stymulatory wzrostu, bio-pestycydy, dodatki do pasz, nasiona itp.

  5) Pole tytoniu
  Arkusz tytoniowy używany jako klej, filtr o niskiej zawartości smoły i tak dalej.

  Chitosan jest rafinowany z deacetylacji chityny, która jest wydobywana z głębinowych dorszy z Alaski. Jako jedyny zasadowy polisacharyd wśród naturalnych polisacharydów, produkt ten ma wiele właściwości fizycznych i chemicznych oraz czynności fizjologiczne. Precyzyjnie ten produkt może kontrolować cholesterol, hamować aktywność bakterii, zapobiegać i kontrolować wysokie ciśnienie krwi, absorbować i wydalać metale ciężkie, utrzymywać wilgoć i wzmacniać odporność. W przemyśle spożywczym produkt ten może być stosowany jako środek przeciwbakteryjny, konserwujący owoc i warzywo oraz przeciwutleniacz. Istnieje wiele specjalnych grup funkcyjnych w łańcuchu cząsteczkowym, więc chitozan można wytwarzać w wielu produktach w zależności od różnych reakcji na grupach funkcyjnych, takich jak acylowanie, sulfonowanie i utlenianie, szczepienie i sieciowanie, hydroksyetylowanie i hydroksymetylowanie. Produkty te mogą być stosowane w wielu dziedzinach, w tym w medycynie, przemyśle spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, uzdatnianiu wody, pozyskiwaniu i odzyskiwaniu metali, inżynierii biochemicznej i biomedycznej. Istnieje wiele rodzajów chitozanu, w tym oligosacharyd GS-chitozanowy, o dużej gęstości, o specjalnym typie ciężaru cząsteczkowego, typu medycznego / spożywczego / przemysłowego, typu rozpuszczalnego w wodzie i specjalistycznego typu.


  Chitozan może hamować wzrost i reprodukcję grzybów, bakterii i wirusów. Kiedy ten produkt jest stosowany jako konserwacja powłoki, może hamować metabolizm oddechowy i utratę wody z owoców i warzyw, spowalniając w ten sposób proces starzenia się organizmu i strukturę oraz skutecznie przedłużając ich życie pozbiorcze. Ten produkt może być również stosowany jako przeciwutleniacz. W procesie ogrzewania wolne jony żelaza uwalniane są z hemoglobiny mięsnej i tworzą chelaty z chitozanem, dzięki czemu ich aktywność katalityczna jest hamowana.

  Stosowanie:

  Użytek rolniczy i ogrodniczy
  Zastosowania chitozanu w rolnictwie i ogrodnictwie, przede wszystkim w obronie roślin i zwiększeniu plonów, opierają się na wpływie tego polimeru glukozaminy na biochemię i biologii molekularnej komórki roślinnej. Cele komórkowe to błona plazmatyczna i chromatyna jądrowa. Kolejne zmiany zachodzą w błonach komórkowych, chromatynie, DNA, wapnie, kinazie MAP, wybuchach oksydacyjnych, reaktywnych formach tlenu, genach związanych z patogenezą (PR) i fitoaleksynach.

  Naturalny biocontrol i elicitor
  W rolnictwie chitozan jest stosowany przede wszystkim jako naturalna obróbka nasion i wzmacniacz wzrostu roślin, a także jako przyjazna dla środowiska substancja biopestycydowa, która zwiększa wrodzoną zdolność roślin do obrony przed infekcjami grzybiczymi. Naturalne aktywne składniki biokontroli, chityna / chitozan, znajdują się w skorupach skorupiaków, takich jak homary, kraby i krewetki oraz wiele innych organizmów, w tym owadów i grzybów. Jest to jeden z najbogatszych materiałów biodegradowalnych na świecie.

  Przechowywanie:

  przechowywać w suchym, czystym, zacienionym i chłodnym miejscu. Nie należy mieszać rozładowania światła z transportem z przesyłkami niebezpiecznymi, toksycznymi i zanieczyszczającymi, jest to surowo zabronione w czasie deszczu.

  COA:

  Pozycja Standard
  Appreance biały proszek
  Stopień deacetylacji > 85%
  Lepkość <200 mpa.s
  Zawartość wilgoci <10%
  Nierozpuszczalny <1%
  Pb <2 ppm
  Tak jak <0,5 ppm
  Łączna liczba płytek <1000 cfu / g
  E coli Negatywny
  Pleśń i drożdże <100
  rozmiar cząsteczki 60-80 mesh
  Uszczelka 25 kg / bęben

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)