Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Tamoksyfen Nolvadex Syntetyczne steroidy anaboliczne do budowy ciała CAS 10540-29-1

Tamoksyfen Nolvadex Syntetyczne steroidy anaboliczne do budowy ciała CAS 10540-29-1

  • Tamoxifen Nolvadex Synthetic Anabolic Steroids For Body Building CAS 10540-29-1
  • Tamoxifen Nolvadex Synthetic Anabolic Steroids For Body Building CAS 10540-29-1
 • Tamoxifen Nolvadex Synthetic Anabolic Steroids For Body Building CAS 10540-29-1

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 10540-29-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Jako wniosek
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 10540-29-1 Nr EINECS: 234-118-0
  MF: C26H29NO MW: 371,51
  Czystość: 99% Znak: Biały krystaliczny proszek

  Wysokiej jakości 99% doustne steroidy anaboliczne Tamoxifen Nolvadex do budowy ciała CAS: 10540-29-1

  Podstawowa informacja.

  Nazwa produktu: Tamoksyfen
  Alias: Nolvadex-D, tamoxifen (z)
  Nazwy handlowe: Nolvadex, Istubal, Valodex, Genox
  Numer rejestru CAS: 10540-29-1
  Einecs No: 234-118-0
  Czystość: 99%
  MF: C26H29NO
  MW: 371,51
  Charakter: Biały, krystaliczny proszek.
  Zastosowanie: Do leczenia zaawansowanego, nawracającego raka piersi i raka jajnika oraz innych chorób. Używany jako surowiec przeciwnowotworowy.
  Inne leki z tej samej klasy: Anastrozol, Letrozol, Cytrynian Tamoksyfenu, Eksemestan


  Opis:

  Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) jest bardzo podobny do Clomidu, zachowuje się w taki sam sposób we wszystkich tkankach i jest mieszanym agonistą / antagonistą estrogenu tego samego typu co Clomid. Te dwie cząsteczki mają również bardzo podobną strukturę. Nie jest prawdą, że Nolvadex zmniejsza poziom estrogenu: blokuje raczej estrogen przed receptorami estrogenu, aw tkankach, w których jest antagonistą, powoduje, że receptor nie robi nic. Przekonanie, że obniża zyski, wydaje się wynikać z faktu, że literatura naukowa zgłasza niewielką redukcję IGF-1 (nie badano osobników stosujących sterydy anaboliczne) po zastosowaniu Nolvadexu.

  Tak więc, Dan Duchaine poinformował, że zmniejsza IGF-1, a tym samym zmniejsza zyski. Jednakże, jeśli ten efekt w ogóle istnieje, musi być bardzo niewielki, ze względu na doskonałe osiągnięcia wielu osób, a także z faktu, że nikt nie zauważył czegoś takiego od Clomida, który ma ten sam profil aktywności. Fakt, że Nolvadex zmniejszy retencję wody może spowodować, że użytkownik zgodzi się, że zyski są mniejsze, ponieważ przyrost masy jest mniejszy, co wzmacnia nastawienie.


  Aplikacje:

  Tamoksyfen jest antagonistą receptora estrogenu w tkance piersi poprzez aktywny metabolit, 4-hydroksytamoksyfen. W innych tkankach, takich jak endometrium, zachowuje się jak agonista, a zatem można go scharakteryzować jako selektywny modulator receptora estrogenu. Tamoksyfen jest zwykle terapią endokrynną (antyestrogenową) dla raka piersi z receptorami hormonalnymi u kobiet przed menopauzą i jest również standardem u kobiet po menopauzie, chociaż inhibitory aromatazy są również często stosowane w tym otoczeniu.

  Tamoksyfen stosuje się w leczeniu niepłodności u kobiet z zaburzeniami owulacyjnymi. Dawka 10-40 mg na dobę podawana jest w dniach 3-7 cyklu kobiecego. Ponadto rzadką chorobą sporadycznie leczoną tamoksyfenem jest zwłóknienie zaotrzewnowe. Tamoksyfen jest obecnie stosowany w leczeniu zarówno wczesnego, jak i zaawansowanego raka piersi ER + (receptor estrogenowy) u kobiet przed i po menopauzie.

  Ponadto jest to najczęstsze leczenie hormonalne dla mężczyzn raka piersi. Jest również zatwierdzony przez FDA do zapobiegania raka piersi u kobiet o wysokim ryzyku rozwoju choroby. Został on dodatkowo zatwierdzony do zmniejszenia kontralateralnych (w naprzeciwko piersi).

  Tamoksyfen również zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Niektóre przypadki obrzęku limfatycznego kończyn dolnych są związane ze stosowaniem tamoksyfenu, ze względu na zakrzepy krwi i zakrzepicę żył głębokich (DVT), które mogą być spowodowane tym lekiem. Rozdzielenie skrzeplin krwi lub DVT jest potrzebne przed rozpoczęciem leczenia limfatycznego.

  Dane techniczne:

  COA:

  Nazwa produktu Tamoksyfen (Nolvadex)
  Wygląd Biały krystaliczny proszek
  Identyfikacja Zgodność z IR, UV Odpowiadać
  Strata przy suszeniu ≤ 0,5 ml 0,21 ml
  Pozostałość po rozpaleniu Nie więcej niż 0,2% 0,07 ml
  Żelazo Nie więcej niż 0,005% 0,0017%
  Metale ciężkie Nie więcej niż 0,001% 0,0006%
  Substancje pokrewne Razem: nie więcej niż 1,0%
  Osoba: nie więcej niż 0,5%
  0,35%
  0,13%
  E-izomer Nie więcej niż 0,3% 0,18%
  Organiczne zanieczyszczenia lotne Zgodne Zgodne
  Analiza 99,0 ~ 101,0% 99,6%

  Dostawa i opakowanie:

  Posiadamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania jednorazowo od 100 do 100 kg proszku w twoim kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej gwarantowanej.


  Przewaga konkurencyjna:

  1. Bogate doświadczenie.
  Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Nasz steroid i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja, Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także nawiązaliśmy z nimi długotrwałe relacje biznesowe.

  2. Doskonała jakość i wysoka czystość.
  Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić potrzeby naszego klienta. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.

  3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
  Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.

  4. Dobra obsługa posprzedażna.
  Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!

  5. Doświadczalne zakupy
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)