Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNootropics

99% czystości Nootropics N-Coumaroyldopamine Powder CAS 103188-46-1 Pharmaceutical Grade

99% czystości Nootropics N-Coumaroyldopamine Powder CAS 103188-46-1 Pharmaceutical Grade

  • 99% Purity Nootropics N- Coumaroyldopamine Powder CAS 103188-46-1 Pharmaceutical Grade
  • 99% Purity Nootropics N- Coumaroyldopamine Powder CAS 103188-46-1 Pharmaceutical Grade
 • 99% Purity Nootropics N- Coumaroyldopamine Powder CAS 103188-46-1 Pharmaceutical Grade

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: China
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 103188-46-1

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Cena: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Bitcoin
  Supply Ability: 5000KG/Month
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 103188-46-1 Wygląd: Biały proszek
  MF: C17H17NO4 MW: 299,32118
  Gatunek: Farmaceutycznej Czystość: 99%

   

  Dostarcz 99% czystości Wysokiej jakości proszek N-kumarojodopaminy CAS: 103188-46-1

  Opis produktu:

  Nr CAS: 103188-46-1

  Nazwa produktu: N-coumaroyldopamine (NCD)

  Czystość: 98% min

  Wygląd: biały proszek

  Co to jest N-Coumaroyldopamine?

  Kiedy mówimy o N-Coumaroyldopamine, należy wspomnieć o N-caffeoyldopamine. Oba składniki działają razem, aby uzyskać lepszą wydajność.

  N-caffeoyldopamine jest związkiem fitochemicznym występującym w różnych roślinach, w tym kakao (Theobroma cacao L.). N-Coumaroyldopamine i n-caffeoyldopamine są uważane za kolejną wielką rzecz w historii żywienia sportowego z powodu jej dramatycznego działania przeciwutleniającego i ochronnego, ale co ważniejsze, są bardzo selektywnymi agonistami Beta-2.

  N-Coumaroyldopamine (NCD) jest wyjątkowo wymagającym związkiem agonistycznym beta-2, który jest wystarczająco wrażliwy, aby ominąć podniecenie serca, celując w jego funkcję, oszczędzając mięśnie i wzmacniając mięśnie. NCD ma solidną reputację, dając swoim mięśniom twardy wygląd.

  Korzyści zdrowotne z N-Coumaroyldopamine?


  Korzyści z przyjmowania suplementów N-Coumaroyldopamine i N-Caffeoyldopamine N-Coumaroyldopamine: Jego głównym celem i funkcją jest zwiększenie poziomu cAMP poprzez adrenoreceptory beta 2. Powoduje również znaczące przyrosty poziomów mTOR, które uaktywniają się w ciele. Jest to rodzaj enzymu białkowego, który reguluje i utrzymuje wzrost, syntezę białek i ogólny przerost mięśni. N-Caffeoyldopamine: Ten drugi składnik jest prawie identyczny z głównym składnikiem i naśladuje jego działanie, dając podobne wyniki. Powód jego włączenia? Mówiąc wprost, N-Coumaroyldopamine jest trudny do osiągnięcia na wysokich poziomach, więc ten składnik dodaje się w celu zwiększenia jego efektów do wymaganego poziomu. N-Coumaroyldopamine jest pierwszym składnikiem C20. Wykorzystuje on receptory adrenergiczne beta 2, aby podnieść poziom cAMP. USPLab były oficjalnie pierwszymi, które z powodzeniem wyodrębniły ten związek z kakao i bezpiecznie umieściły go w swoim suplemencie. Po tym, jak ludzie zaczęli spożywać suplement przez pewien czas, zdali sobie sprawę, jak silni są agoniści beta-2. Będziesz otrzymywać efekt siły recepty w znacznie bezpieczniejszy sposób. Składnik ten aktywuje również znacznie więcej mTOR w ciele.

  mTOR to określony rodzaj kinazy białkowej odpowiedzialny za wzrost, syntezę białek i regulację hipertrofii. N-Coumaroyldopamine & N-caffeoyldopamine można znaleźć w roślinach kakaowych i są znane ze swoich silnych właściwości agonistycznych beta 2-adrenoceptorów. Jest jednym z bardzo popularnych i również nielegalnych narkotyków stosowanych wśród sportowców, Clenbuterol jest również agonistą beta2 i ma bardzo podobne właściwości, i to jest naprawdę coś, co sprawia, że ​​Związek 20 jest interesujący i skuteczny. Głównym efektem dla ciała jest po prostu zwiększenie masy mięśniowej i zmniejszenie masy tkanki tłuszczowej. Uważa się, że tak się dzieje poprzez aktywację tych samych szlaków sygnałowych, takich jak IGF-1 i insulina. Innym interesującym aspektem N-Coumaroyldopamine & N-caffeoyldopamine są ich zdolność do modyfikowania poziomów poliaminy, co może stworzyć jeszcze jeden mechanizm, który unieszkodliwi atrofię mięśni szkieletowych, a nawet umożliwi bezpośredni wzrost mięśni.

  Produkty powiązane:

  Nazwa produktu Nr CAS:
  Adrafinils 63547-13-7
  Mirodenafil 862189-95-5
  Noopept 157115-85-0
  Phenibut 1078-21-3
  Sulbutiamina 3286-46-2
  Sunifiram 314728-85-3
  DMHA (2-Amneinoheptan) 543-82-8
  coluracetam 135463-81-9
  Fasoracetam 110958-19-5

  Przewaga konkurencyjna:

  1. Bogate doświadczenie.
  Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Nasz steroid i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja, Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także nawiązaliśmy z nimi długotrwałe relacje biznesowe.

  2. Doskonała jakość i wysoka czystość.
  Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić potrzeby naszego klienta. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.

  3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
  Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.

  4. Dobra obsługa posprzedażna.
  Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!

  5. Doświadczalne zakupy
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Eunice

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)