Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNootropics

Leki przeciwdepresyjne Leki przeciwdepresyjne Phenibut Proszek do poprawy stanu neurologicznego

Leki przeciwdepresyjne Leki przeciwdepresyjne Phenibut Proszek do poprawy stanu neurologicznego

  • Relieve Anxiety Antidepressant Drugs Phenibut Powder For Improve Neurological
  • Relieve Anxiety Antidepressant Drugs Phenibut Powder For Improve Neurological
 • Relieve Anxiety Antidepressant Drugs Phenibut Powder For Improve Neurological

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: China
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 1078-21-3

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Cena: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Bitcoin
  Supply Ability: 5000KG/Month
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 1078-21-3 EINECS: 214-079-6
  MF: C10H14ClNO2 MW: 215,68
  Gatunek: Farmaceutycznej Czystość: 99%

   

  Leki antydepresyjne Phenibut Powder 99% czystości dla złagodzenia niepokoju i poprawy stanu neurologicznego CAS: 1078-21-3

  Informacje o Phenibut:

  Wzór cząsteczkowy: C10H14ClNO2
  Masa cząsteczkowa: 215,68
  Czystość: 99,5%
  Nr CAS: 1078-21-3
  Phenibut (lub alternatywnie fenibut, fenyulut), zakontraktowany kwasem β-fenylo-γ-aminomasłowym (β-fenylo-GABA), jest środkiem depresyjnym i pochodną naturalnie występującego hamującego neuroprzekaźnika kwasu γ-aminomasłowego (GABA).

  PRZEDMIOTY ANALITYCZNE SPECYFIKACJA WYNIKI ANALITYCZNE
  Wygląd Biały proszek biały proszek
  Melt Pointing 194-201 ° C 196 ° C
  Substancje pokrewne Pojedyncze zanieczyszczenie <0,5% 0,16%
  Całkowite zanieczyszczenia ≤ 1,0% 0,37%
  Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,12%
  Analiza > 99,0% 99,50%
  Wniosek Potwierdza standard Enterprise

  Wprowadzenie produktów:

  Phenibut (zakontraktowany kwasem β-fenylo-γ-aminomasłowym) jest depresją ośrodkowego układu nerwowego (OUN) i pochodną naturalnie występującego hamującego neuroprzekaźnika kwasu γ-aminomasłowego (GABA). Phenibut jest sprzedawany jako suplement diety i nie jest zatwierdzony jako środek farmaceutyczny w Stanach Zjednoczonych lub Europie, ale w Rosji jest sprzedawany jako lek psychotropowy. Niektórzy twierdzili, że posiadają działanie nootropowe w celu poprawy funkcji neurologicznych, ale inni badacze nie zaobserwowali tych efektów. Ogólnie przyjmuje się, że phenibut ma działanie przeciwlękowe zarówno w modelach zwierzęcych, jak i u ludzi. Phenibut został odkryty w Związku Radzieckim w latach 60. XX wieku i od tego czasu był używany tam w leczeniu wielu dolegliwości, w tym pourazowych zaburzeń stresowych, lęku i bezsenności.

  Główna funkcja:

  (1) Phenibut jest pochodnym fenibutem (kwasem beta-fenylo-gamma-aminomasłowym) naturalnie hamującego neurotransmitera GABA występującego w nefenbutzie (beta-fenylo-gamma-aminomasłowego).

  (2) Phenibut jest stosowany przez kulturystów phenibut (beta-fenylo-gamma-aminomasłowy) w celu zmniejszenia zmęczenia phenibut (beta-fenylo-gamma-aminomasłowy) i poprawy funkcji neurologicznych (kwas beta-fenylo-gamma-aminomasłowy).

  (3) Phenibut był i jest nadal stosowany w leczeniu medycznym dolnego rogu (kwas beta-fenylo-gamma-aminomasłowy), stresu, łagodzenia napięcia, fenibut (kwas beta-fenylo-gamma-aminomasłowy) poprawia sen, fenibut (beta-fenylo-gamma- kwas aminomasłowy) oraz jako środek wzmacniający działanie innych leków.

  Suplement diety, wzmacniacz odżywiania, suplementy diety, dodatkowe dodatki do żywności, surowiec farmaceutyczny. suplementy sportowe, sportowe suplementy diety, suplementy kulturystyczne.

  Przewaga konkurencyjna:

  1. Bogate doświadczenie.
  Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Nasz steroid i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja, Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także nawiązaliśmy z nimi długotrwałe relacje biznesowe.

  2. Doskonała jakość i wysoka czystość.
  Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić potrzeby naszego klienta. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.

  3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
  Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.

  4. Dobra obsługa posprzedażna.
  Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!

  5. Doświadczalne zakupy
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)