Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Budowa ciała Steroidy anaboliczne w jamie ustnej Stanazolol Winstrol Winny Mikronizowany surowy proszek CAS 10418-03-8

Budowa ciała Steroidy anaboliczne w jamie ustnej Stanazolol Winstrol Winny Mikronizowany surowy proszek CAS 10418-03-8

  • Body Building Oral Anabolic Steroids Stanozolol Winstrol Winny Micronized Raw Powder CAS 10418-03-8
  • Body Building Oral Anabolic Steroids Stanozolol Winstrol Winny Micronized Raw Powder CAS 10418-03-8
 • Body Building Oral Anabolic Steroids Stanozolol Winstrol Winny Micronized Raw Powder CAS 10418-03-8

  Szczegóły Produktu:

  Place of Origin: China
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Model Number: 10418-03-8

  Zapłata:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Cena: Negotiable
  Packaging Details: As your request
  Delivery Time: Within 24 hours after receiving your payment
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 10418-03-8 EINECS: 233-894-8
  MF: C21H32N2O MW: 328.49
  MP: 242 ° C Czystość: 99%

  Doustne sterydy anaboliczne w proszku Stanozolol Winstrol Winny Micronized Surowy proszek do budowy ciała CAS: 10418-03-8

  Podstawowa informacja.

  Stanazol
  Alias: Winstrol; Stromba;
  Nr CAS: 10418-03-8
  Czystość: 99%
  MF: C21H32N2O
  MW: 328,49
  Nr Einecs: 233-894-8
  MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gram
  Standard: Enterprise Standard
  Wygląd: Biały, krystaliczny proszek.
  Zastosowanie: Stanazol -Winstrol to nazwa handlowa sterydu anabolicznego Stanazol. Jest to trzeci najpopularniejszy i powszechnie stosowany steryd anaboliczny w całej historii i na całym świecie i jest bardzo popularnym sterydem anabolicznym do cięcia cykli.

  COA:

  Testuj przedmioty Standard analizy Wyniki
  Identyfikacja IR: Zgodne
  UR:
  Dokładny obrót + 34 ~ + 40 ° + 36,2 °
  Strata przy suszeniu ≤1% 0,6%
  Inne steroidy ≤2% (TLC) Zgodne
  Organiczny Impulsywność Lotna ≤2500PPM 1000PPM
  Analiza 98,0 ~ 100,5% 99,58%
  Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32.

  Opis:


  Winstrol - Stanazol jest bardzo popularnym sterydem anabolicznym do cięcia cykli. Podczas gdy wiele osób będzie próbowało używać Dianabolu lub nawet Anadrola do cięcia cykli, nigdy naprawdę nie słyszałem, żeby ktoś używał Stanazolu do czegokolwiek poza cyklem cięcia. To trochę podstępny kucyk pod tym względem. Pozwólcie, że powtórzę: Stanazol jest lekiem rozcinającym. Niewiele osób będzie argumentować za jego użyciem w cyklu łączenia. Z pewnością nie jest to bardzo skuteczny związek do leczenia anemii (1), a zatem można słusznie założyć, że jego rola w cyklach łączenia jest bardzo ograniczona. Jednym z nowatorskich zastosowań Winstrolu w dowolnym cyklu (może nawet łączenia) byłoby użycie go w bardzo ograniczonej dawce, w celu obniżenia poziomu SHBG. (2) Jedną z właściwości Winstrol jest jego głęboka zdolność obniżania SHBG o wiele bardziej niż inne sterydy. Dawka 0,2 mg / kg znacząco obniżyła SHBG, co z kolei zwiększyłoby ilość wolnego testosteronu krążącego w organizmie. Podobnie jak w przypadku 99% sterydów, ważne jest, aby pamiętać, że nastąpi zahamowanie naturalnego poziomu hormonów (choć może nie tak, jak w przypadku wielu innych sterydów). (10) Tak jak w przypadku praktycznie dowolnego związku, suplementacja testosteronem (tzn. przeprowadzanie testu w cyklu zawierającym Winstrol) jest uzasadnione, aby uniknąć możliwej dysfunkcji seksualnej.

  Aplikacje:


  Winstrol to nazwa handlowa sterydu anabolicznego Stanazol. Jest to trzeci najpopularniejszy i powszechnie stosowany steryd anaboliczny w całej historii i na całym świecie. Pierwszym najpopularniejszym sterydem anabolicznym jest Dianabol (Methandrostenolone), drugim najbardziej popularnym jest dekanian nandrolonu (Deca Durabolin), a trzecim najbardziej popularnym jest Stanazol. W szczególności Winstrol jest sterydem anabolicznym najbardziej znanym z domniemanego zastosowania przez kanadyjskiego sprintera olimpijskiego Ben Johnson kiedy był testowany pozytywnie na ten związek na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 1988 roku. Informacje Winstrol zostały po raz pierwszy udokumentowane, opublikowane i wydane w 1959 r. Wkrótce potem Winthrop Laboratories z siedzibą w Zjednoczonym Królestwie wyprodukowało go w postaci leku na receptę, aw 1961 r. Sterling w Stanach Zjednoczonych zakupił patent na ten lek. Wkrótce potem został wypuszczony na rynek północnoamerykański i otrzymał nazwę marki Winstrol

  Przewaga konkurencyjna:


  1. Bogate doświadczenie.
  Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Nasz steroid i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja, Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także nawiązaliśmy z nimi długotrwałe relacje biznesowe.


  2. Doskonała jakość i wysoka czystość.
  Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić potrzeby naszego klienta. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.


  3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
  Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.


  4. Dobra obsługa posprzedażna.
  Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!


  5. Doświadczalne zakupy
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)