Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Oxymetholone / Anadrol Doustne steroidy anaboliczne Proszek do utraty wagi CAS 434-07-1

Oxymetholone / Anadrol Doustne steroidy anaboliczne Proszek do utraty wagi CAS 434-07-1

  • Oxymetholone / Anadrol Oral Anabolic Steroids Weight Loss Powder CAS 434-07-1
  • Oxymetholone / Anadrol Oral Anabolic Steroids Weight Loss Powder CAS 434-07-1
 • Oxymetholone / Anadrol Oral Anabolic Steroids Weight Loss Powder CAS 434-07-1

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 434-07-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Jako twój wymagany.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.
  Zasady płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy, Bitcoin
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Oxymetholone Synonimy: Anadrol
  CAS: 434-07-1 Badania: 99%
  MF: C21H32O3 MW: 332.48

  Podstawowa informacja.

  Alias: Anadrol
  Nr CAS: 434-07-1
  MF: C21H32O3
  MW: 332,482
  Czystość: 99%
  Standard jakości: USP28 / BP2005
  Wygląd: mleczno-biały krystaliczny proszek
  Pakowanie: jako proszek wymaganego opakowania
  Przechowywanie: zacienienie, ograniczone przechowywanie
  anadrol jest silnie skutecznym doustnym sterydem, a oksymetholon (anadrol) ma niezwykle androgeniczny charakter, który w parze z niezwykle intensywnym składnikiem anabolicznym, dzięki zastosowaniu oxymetho-lone (anadrol) sportowcy doświadczają ogromnego "efektu pompy" podczas treningu w ćwiczone mięśnie.


  Opis produktu:

  Anadrol (Anadrol, Anadrol 50, Androyd) jest jednym z najpopularniejszych sterydów anabolicznych wszechczasów, zarówno w środowisku performerskim, jak i medycznym. Jest również jednym z najstarszych sterydów na rynku. Dostarczone przez Syntex i Park Davis & Co. w 1960 roku, Anadrol trafia na rynek w celu leczenia chorób wyniszczających mięśnie, osteoporozy i wszelkich podobnych warunków. Podczas gdy do dziś używane są w takich celach, Anadrol jest również stosowany w leczeniu niedokrwistości o niskim poziomie czerwonych krwinek, a w USA jest jednym z jedynych powodów, dla których przepisywany jest steroid; najczęściej u pacjentów z HIV.

  Pomimo wielu korzyści terapeutycznych, z których wiele zostało zignorowanych przez FDA pomimo dowodów medycznych, większość osób, które są zainteresowane Anadrolem, ma na celu poprawę wyników. Jeśli jest to dobre dla leczenia choroby wyniszczającej mięśnie, to będzie dobre dla budowania masy mięśniowej, i to jest główny powód, dla którego ten steryd jest ulubionym sportowcem.

  Anadrol jest wyjątkowo estrogennym steroidem. Pochodna dihydrotestosteronu (DHT), podobnie jak wszystkie związki DHT, nie aromatyzuje, ale Anadrol wciąż ma silne cechy estrogenowe. Ze względu na ten estrogenowy charakter, a także jego ogromną anaboliczną naturę, użytkownicy tego sterydu często zgłaszają zyski 20-30 funtów w ciągu zaledwie kilku tygodni, i to nie jest przesada. To sprawia, że ​​Anadrol jest jednym z najlepszych poza sezonem sterydów dla wielu sportowców i ogólnie będzie to jego jedyny cel w sensie ogólnym. Oczywiście, jak zobaczymy później, konkurencyjne kulturystki często używają tego sterydu do przygotowania do zawodów na samym końcu, ale w wielkim schemacie rzeczy jest to masywny steryd.Ze względu na jego silną naturę estrogenową w połączeniu z jego składem DHT, skutki uboczne Anadrol mogą być dość rozległe. Ten steryd będzie nosić prawie każdy podstawowy możliwy efekt uboczny stosowania sterydów anabolicznych. Obejmuje to nie tylko ginekomastię, zatrzymywanie wody, wypadanie włosów i trądzik, ale także toksyczność wątroby. Anadrol jest doustnym steroidem należącym do grupy leków alkilowanych C17-alfa (C17-aa), a spośród wszystkich steroidów C17-aa jest jednym z najbardziej toksycznych dla wątroby.

  Chociaż posiada jedynie umiarkowaną ocenę androgenną, Anadrol wykazuje tendencje do wykazywania androgenicznych cech, które znacznie wykraczają poza jego ocenę. Z tego powodu Anadrol nie jest zalecany kobietom, ponieważ powoduje silne objawy wirylizacji. Kobiety, które szukają pomocy anabolicznej, znajdą inne związki DHT, takie jak (Anavar) lub Methenalone (Primobolan), które będą dużo bardziej wartościowe, a także bezpieczniejsze.

  Podobnie jak wiele sterydów anabolicznych, Anadrol jest nękany mitami i półprawdami; jednak w tym przypadku może być nieco więcej. Gdy zanurkujemy w ten potężny steryd anaboliczny, zrobimy co w naszej mocy, aby oddzielić fakty od fikcji; zrobimy co w naszej mocy, aby oddzielić nieporozumienia na temat tego sterydu w porównaniu do Methandrostenolone (Dianabol), które są najczęstszymi błędnymi koncepcjami wszystkich. Przyjrzymy się podstawowym cechom Anadrolu, ich przełożeniu na korzyści, skutki uboczne sterydów i oczywiście, co można zrobić, aby ich uniknąć i zachować bezpieczeństwo. Omówimy każdy ostatni aspekt hormonu Anadrol i sprawimy, że twoje doświadczenie w suplementacji odniesie sukces, jeśli zdecydujesz się go podjąć.


  Aplikacje:

  Anadrol może być stosowany w leczeniu zespołu wyniszczenia wirusa HIV. Prezentowany najczęściej jako tabletka 50 mg, oxymetholon jest jednym z najsilniejszych dostępnych androgennych steroidów. Podobnie istnieje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Pomimo bardzo niskiego powinowactwa wiązania z receptorem androgenowym, oxymetholon jest wysoce skuteczny w promowaniu rozległych przyrostów masy ciała, a cytowanie jest potrzebne głównie poprzez znaczną poprawę syntezy białka.

  Z tego powodu jest często używany przez kulturystów i sportowców. Wielu sportowców stosuje również anadrol jako metodę ochrony stawów pod dużym obciążeniem. Właśnie dlatego anadrol jest szeroko brany pod uwagę przez kulturystów, aby mieć najsilniejszy efekt anaboliczny ze wszystkich doustnych sterydów dostępnych.

  COA:

  Ref. Standard Standard USP28
  Wyniki testów analitycznych
  Test Standard Wyniki analizy
  Identyfikacja Wymagania Standard Odpowiadać
  Rozpuszczalność Clearing Przechodzić
  Temperatura topnienia 172 ~ 180ºC 174 ~ 179ºC
  Dokładny obrót + 34 ~ + 38 ° + 36,3 °
  Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,4%
  Organiczne lotne zanieczyszczenia ≤ 850PPM 320PPM
  Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,11%
  Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP28.

  Dostawa i opakowanie:

  Posiadamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania jednorazowo od 100 do 100 kg proszku w twoim kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej gwarantowanej.

  Dawkowanie i cykle:

  Jeśli prowadzisz cykl Oxymetholone, zalecane dawki w zakresie od 25 mg150 mg (4-5 tabletek) na dobę. Zawsze zaczynaj od niższej dawki i stopniowo ją zwiększaj, aby twoje ciało przyzwyczaiło się do tego leku. Podawanie dużych dawek od samego początku rozpoczęcia cyklu może powodować poważne działania niepożądane, a na pewno nie jest to pożądane. Jest to szczególnie ważne dla osób, które biorą udział w pierwszym cyklu sterydowym.

  Ponadto, aby uczynić cykl bardziej skutecznym i utrzymać poziom krwi pod kontrolą, podziel 50 mg Oxymetholonu na dwie dawki.

  Oxymetholone działa na zasadzie, im więcej bierzesz, tym większe są wyniki, ale wraz z tym zwiększa się ryzyko potencjalnych skutków ubocznych. Lek ten jest syntetycznym męskim hormonem (androgenem lub sterydem anabolicznym) stosowanym w leczeniu niskiej liczby czerwonych krwinek (niedokrwistość). Działa poprzez zwiększenie ilości hormonu zaangażowanego w produkcję czerwonych krwinek. Z uwagi na ryzyko wystąpienia poważnych, potencjalnie zagrażających życiu działań niepożądanych, ten lek nie może być stosowany w celu poprawy wydajności sportowej lub wyglądu fizycznego. Oxymetholone nie zwiększa zdolności sportowych. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami pod nadzorem lekarza ryzyko jest minimalne.


  Przewaga konkurencyjna:

  1. Bogate doświadczenie.
  Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Nasz steroid i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja, Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także nawiązaliśmy z nimi długotrwałe relacje biznesowe.

  2. Doskonała jakość i wysoka czystość.
  Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić potrzeby naszego klienta. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.

  3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
  Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.

  4. Dobra obsługa posprzedażna.
  Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!

  5. Doświadczalne zakupy
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)