Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPeptydy hormonu wzrostu

98% czystość Hormony peptydów peptydowych, proszek liofilizowany hormonem wzrostu MGF

98% czystość Hormony peptydów peptydowych, proszek liofilizowany hormonem wzrostu MGF

  • 98% Purity Peptide Hormones Bodybuilding , MGF Peptide Growth Hormone Lyophilized Powder
  • 98% Purity Peptide Hormones Bodybuilding , MGF Peptide Growth Hormone Lyophilized Powder
 • 98% Purity Peptide Hormones Bodybuilding , MGF Peptide Growth Hormone Lyophilized Powder

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: kristin@kafenbio.com

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Jako twój wymagany.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.
  Zasady płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy, Bitcoin
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: PEG-Mgf Badania: 98%
  Wygląd: Biały liofilizowany proszek Pamięci masowej: Wyluzuj
  MF: C121H200N42O39 MW: 2888.16

  1. Szybkie Szczegóły:

  Nazwa produktu: MGF (Mechano Growth Factor)
  Wygląd: Biały liofilizowany proszek
  Czystość: 98% min
  Rozpuszczalność: Nierozpuszczalny w wodzie. Rozpuść peptyd w 50-100 μl 60% acetonitrylu w wodzie lub DMSO, następnie rozcieńcz do dowolnego pożądanego buforu.
  Treść: Zawartość tej fiolki została dokładnie określona jako zawierająca 100 μg peptydu NET.
  Przechowywanie: Liofilizowany MGF jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, jednak powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy czas. Po odtworzeniu MGF należy przechowywać w lodówce w temperaturze nie przekraczającej 36 F.

  2. Opis produktu:

  Mechano Growth Factor (MGF) znany również jako IGF-1Ec jest czynnikiem wzrostu / naprawy, który pochodzi z ćwiczonych lub uszkodzonych tkanek mięśniowych, nazywany MGF jako IGF-1Ec jest trochę kłujący i trudniejszy do identyfikacji wśród innych igf warianty. Tym, co czyni MGF specjalnym, jest jego wyjątkowa rola w rozwoju mięśni. MGF ma zdolność do powodowania wzrostu zmarnowanej tkanki i poprawy poprzez aktywację komórek macierzystych mięśni i zwiększenie regulacji syntezy białek, ta wyjątkowa zdolność może szybko poprawić regenerację i przyspieszyć wzrost mięśni.

  MGF (mechano-czynnik wzrostu) był używany przez kulturystów i sportowców już od kilku lat. Po ćwiczeniu oporu IGF-1 zostaje uwolniony w mięśniu. Konkretnie, w tym czasie, bezpośrednio po mechanicznym użyciu mięśnia, gen IGF-I jest splicowany w kierunku MGF, który inicjuje przerost i naprawę miejscowego uszkodzenia mięśni. Czyni to zarówno poprzez aktywację komórek macierzystych mięśni i komórek satelitarnych, jak również poprzez różne inne procesy anaboliczne. Różni się od "zwykłego" IGF-1 głównie z powodu sekwencji C-Terminal.

  Peptyd MGF jest powszechnie stosowanym skrótem dla peptydu "Mechano Grow Factor", który jest bardzo popularnym suplementem do ćwiczeń stosowanym przez kulturystów i sportowców. Biocząsteczka została po raz pierwszy odkryta i udokumentowana przez znanego biochemika o nazwie Goldspink. Jest również znany jako "IGF-1EC" i pochodzi z uszkodzonej lub zużytej tkanki. Wiadomo, że cząsteczka peptydu inicjuje naprawę uszkodzonych tkanek lub miejscowych mięśni i jest uwalniana do organizmu po intensywnym treningu, ćwiczeniu oporności itp. Należy jednak zauważyć, że peptyd różni się chemicznie od powszechnie występującego "I-GF-1" z powodu do istnienia sekwencji terminalu C.

  3. Sposób nakładania produktu:

  Po raz pierwszy został odkryty w mięśniu przez Goldspink, et al. W ludzkim mięśniu 49-zasadowa wstawka zmienia ramkę odczytu w mechanizmie wzrostu (MGF) w porównaniu z IGF-1. Kiedy mechaniczne przeciążenie jest wprowadzane do mięśnia (jak przez trening siłowy), gen IGF-1 uwalniany i jest zróżnicowane splicing podczas reakcji ciał. Początkowo jest on splicowany, aby produkować głównie IGF-1Ec (zwany wariantem IGF-1 składania MGF). To wczesne łączenie stymuluje komórki satelitarne do aktywacji. To z kolei umożliwia aktywację dodatkowych nieuszkodzonych jąder, aby wytworzyć nowe włókno i tkankę mięśniową.

  Pojawienie się MGF również inicjuje zwiększenie ekspresji nowej syntezy białek. Po tym początkowym składaniu IGF-1 w MGF, produkcja następnie przełącza się w kierunku wytworzenia ogólnoustrojowego uwalniania IGF-1Ea z wątroby, co również zwiększa regulację syntezy białek. Ekspresja wariantów splicingu IGF-1 w trakcie fazy naprawy i regeneracji mięśni jest uważana za główny mechanizm anaboliczny, za pomocą którego organizm wytwarza nowe mięśnie. MGF jest dostępny jako peptyd do wstrzykiwania i anegdotycznie pokazano, że wstrzyknięcie go spowoduje reakcję w obszarze, powodując miejscowy wzrost mięśni.

  MGF (mechano-czynnik wzrostu) był używany przez kulturystów i sportowców już od kilku lat. Po ćwiczeniu oporu IGF-1 zostaje uwolniony w mięśniu. Konkretnie, w tym czasie, bezpośrednio po mechanicznym użyciu mięśnia, gen IGF-I jest splicowany w kierunku MGF, który inicjuje przerost i naprawę miejscowego uszkodzenia mięśni. Czyni to zarówno poprzez aktywację komórek macierzystych mięśni i komórek satelitarnych, jak również poprzez różne inne procesy anaboliczne. Różni się od "zwykłego" IGF-1 głównie z powodu sekwencji C-Terminal. MGF może inicjować aktywację komórek mięśni satelitarnych (macierzystych) oprócz swojej domeny IGF-Ireceptor, która z kolei zwiększa obroty syntezy białka, a zatem może, jeśli jest stosowana prawidłowo, poprawiać masę mięśniową w czasie.

  4. Nasza przewaga:

  Kafen jest wiodącym producentem specjalizującym się w dostawach i eksportach sterydów, hormonów w proszku i surowców farmaceutycznych w Chinach od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

  Większość proszków i płynów jest produkowana przez nas, więc gwarantujemy ich jakość.

  Oferujemy różne warunki płatności, takie jak Western Union, Money Gram, Bitcoin, Przelew bankowy, Bitcoin, T / T. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni przez siebie.

  W tym samym czasie oferowane są wszystkie rodzaje przesyłek, takie jak DHL, TNT, UPS, EMS, Hongkong Post, Fedex i tak dalej.

  Co najważniejsze, nasza stopa odprawy celnej wynosi 100%.

  6. Nasze inne gorące produkty:

  Peptydy i HGH

  MGF 2 mg
  PEG MGF 2 mg
  CJC-1295 z DAC 2 mg
  CJC-1295 2 mg
  PT-141 10 mg
  MT-1 10 mg
  MT-2 10 mg
  GHRP-2 5 mg
  GHRP-2 10 mg
  GHRP-6 5 mg
  GHRP-6 10 mg
  Ipamorelin 2 mg
  Hexarelin 2 mg
  Sermorelin 2 mg
  Oksytocyna 2 mg
  TB500 2 mg
  Pentadecapeptide BPC 157 2 mg
  HGH 176-191 / HGH Fragment 2 mg
  Triptorelin 2 mg
  Tesamorelin 2 mg
  Gonadorelin 2 mg
  Gonadorelin 10 mg
  DSIP 2 mg
  Selank 5 mg

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)