Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPeptydy hormonu wzrostu

Bodybuilding Growth Hormone Releasing Peptides Powder CJC-1295 Dac Injectable CAS 863288-34-0

Bodybuilding Growth Hormone Releasing Peptides Powder CJC-1295 Dac Injectable CAS 863288-34-0

  • Bodybuilding Growth Hormone Releasing Peptides Powder CJC-1295 Dac Injectable CAS 863288-34-0
  • Bodybuilding Growth Hormone Releasing Peptides Powder CJC-1295 Dac Injectable CAS 863288-34-0
 • Bodybuilding Growth Hormone Releasing Peptides Powder CJC-1295 Dac Injectable CAS 863288-34-0

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 863288-34-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Jako twój wymagany.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.
  Zasady płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy, Bitcoin
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: CJC-1295 DAC CAS: 863288-34-0
  Badania: 98% Wygląd: Biały liofilizowany proszek
  MF: C165H269N47O46 MW: 3647.19

  1. Szybkie Szczegóły:

  Nazwa produktu CJC-1295
  Rozmiar jednostki 2 mg / fiolka
  Wygląd Biały liofilizowany proszek
  NR CAS. 863288-34-0
  Formuła molekularna C152H252N44O42
  Synonimy Mod GRF 1-29, CJC-1295 bez DAC
  Przechowywanie Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie suchym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i dla przyszłego użycia poniżej -18 ° C.

  2. Opis produktu:

  CJC-1295, znany również jako czynnik uwalniający hormon wzrostu (GRF MOD (1-29) lub GRF), lub Somatokrinin (somatocrinin) jest analogiem GHRH (hormonu uwalniającego hormon wzrostu). CJC-1295 stymuluje produkcję hormonu wzrostu, a jego interakcja z GHRH w organizmie powoduje w rezultacie całą "rodzinę" hormonu wzrostu (jakakolwiek inna GHRP nie powoduje produkcji tak szerokiego spektrum hormonów wzrostu jak CJC-1295) . Bardzo cenną i unikalną właściwością CJC-1295 jest to, że może mieć pozytywny wpływ na zwiększenie ilości wydzielniczych komórek przysadki mózgowej i ilości hormonu wzrostu, który może wytwarzać.

  Głównym zastosowaniem CJC-1295 jest zapewnienie zwiększonych poziomów GH, co również skutkuje zwiększonymi poziomami IGF-1. Zwiększenie tych poziomów może pomóc w utracie tłuszczu, aw niektórych przypadkach może również pomóc w uzyskaniu mięśni. Ogólnie rzecz biorąc, produkt z kategorii GHRH, w tym CJC-1295, jest wybierany jako alternatywa do stosowania GH, i tylko rzadko jest łączony z GH.

  CJC 1295 bez DAC jest hormonem peptydowym o 30 aminokwasach, lepiej znanym w społeczności jako GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu). Stwierdzono, że główna funkcja CJC 1295 w kreacji zwiększa syntezę białek, zwiększa wzrost tkanki mięśniowej i wiele innych korzyści. Aby naśladować naturalne uwalnianie hormonu wzrostu przez naturalne skoki, które można uzyskać w ciągu dnia MOD GRF 1-29 (CJC 1295 bez DAC) należy wstrzykiwać 1-3 razy dziennie w dawkach 100mcg-200mcg wraz z wybranym GHRP. Teraz najbardziej opłacalna i moim zdaniem lepszym sposobem na wykorzystanie CJC 1295 jest zastosowanie CJC 1295 z DAC. To pozwoli kulturystce lub sportowcowi wstrzykiwać 2 mg CJC 1295 z DAC dwa razy w tygodniu wraz z ich codziennym zastrzykiem GHRP. Zapewni to mniejsze, ale częstsze impulsy hormonu wzrostu, które w idealnym przypadku przybliżą użytkownika do egzogennych dawek HGH.

  3. Sposób nakładania produktu:

  CJC-1295 promuje beztłuszczową masę ciała, przyrost mięśni i siłę. CJC 1295 jest długo działającym analogiem GHRH. Hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH) jest również znany jako czynnik uwalniający hormon wzrostu (GRF lub GHRF). Tetraedryczne modyfikacje CJC 1295 z kompleksem powinowactwa leków (DAC) wydłuża żywotność uwalniania hormonu wzrostu (GH), a tym samym zwiększa działanie terapeutyczne przy mniej częstym dawkowaniu w porównaniu ze standardowymi zastrzykami GH.

  Po zakończeniu dorastania, naturalne wydzielanie HGH zaczyna spadać i coraz trudniej jest budować beztłuszczową masę mięśniową. Zastrzyki HGH pomogły dzieciom z niedoborem hormonu wzrostu osiągnąć normalną wielkość, aw 1985 r. Powstała syntetyczna wersja. Od tego czasu niezliczone badania opisują zmiany, jakie może mieć HGH w ciele dorosłym, w tym zwiększenie masy mięśniowej i zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Podczas gdy niektórzy lekarze i kliniki czasami przepisują HGH do zastosowań pozaszkolnych, takich jak kulturystyka, koszt, trudność i skutki uboczne utrzymują, że większość dorosłych, którzy cierpią na niedobór hormonu wzrostu, otrzymuje suplementację.

  W przeciwieństwie do tego, badania pokazują, że CJC 1295 raz na tydzień zwiększy średnie stężenia GH w osoczu o 2-10 razy dłużej niż 6 dni i zwiększy stężenie IGF (insuliny) o 1,5-3 razy w ciągu 9-11 dni bez poważnych ruchomości. Dla kulturystów, wojowników weekendowych, a nawet dla matek, którzy starają się zachować formę, wyższy poziom hormonu wzrostu może wydawać się przysłowiową fontanną młodości (ale tak naprawdę chodzi tylko o peptydy!).

  4. Nasza przewaga:

  Bogate doświadczenie.
  Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży
  dookoła świata. Nasze steroidy i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja,
  Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także ustalono długo
  relacje biznesowe z nimi.

  Świetna jakość i wysoka czystość
  Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. W ten sposób może się upewnić
  potrzeby naszego klienta. Witaj, zamów próbki.

  Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
  Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.

  Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.

  Dobra obsługa posprzedażna.
  Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!

  Doświadczalne zakupy
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć cię, jak
  zrobić roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)