Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDHEA Prohormone

4- Dehydroepiandrosteron Spalanie tłuszczu 4-DHEA 4-AD w syntezie DHEA Prohormon steroidowych leków hormonalnych

4- Dehydroepiandrosteron Spalanie tłuszczu 4-DHEA 4-AD w syntezie DHEA Prohormon steroidowych leków hormonalnych

  • 4- Dehydroepiandrosterone Fat Burning 4-DHEA 4-AD For The Synthesis DHEA Prohormone Of Steroid Hormone Drugs
  • 4- Dehydroepiandrosterone Fat Burning 4-DHEA 4-AD For The Synthesis DHEA Prohormone Of Steroid Hormone Drugs
 • 4- Dehydroepiandrosterone Fat Burning 4-DHEA 4-AD For The Synthesis DHEA Prohormone Of Steroid Hormone Drugs

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: kafen
  Orzecznictwo: GMP,ISO,UKAS
  Numer modelu: 1239-31-2

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Jako twój wymagany.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 1239-31-2 MF: C21H32O3
  MW: 332.48 EINECS: 200-175-5
  Właściwości chemiczne: Biały proszek Czystość: 99%

  4-dehydroepiandrosteron Spalanie tłuszczu 4-DHEA, 4-AD w syntezie DHEA Prohormon steroidowych leków hormonalnych


  Podstawowa informacja:

  Alias: 4-DHEA, 4-AD, 4-dehydroepiandrosteron, 4 androsteno-3b-ol, 17-one
  CAS: 571-44-8
  MF: C19H28O2
  MW: 288
  Czystość: 99%
  Wygląd: biały proszek
  Miejsce pochodzenia: Chiny
  Standard: USP
  Certyfikacja: SGS
  Metoda analizy: HPLC


  Opis:

  4-DHEA jest naturalnie występującym izomerem DHEA. Jego struktura bardzo przypomina zwykły DHEA, ale podwójne wiązanie w czwartej pozycji radykalnie zmienia jej efekty.

  4-DHEA łatwo przekształca się w 4-androstenodiol, zamiast w 5-androstendiol, zwiększając jego siłę anaboliczną więcej niż 2x w stosunku do zwykłego DHEA. (6-8, 11) Oczekuje się, że 4-DHEA będzie miał wyższy współczynnik konwersji do testowania w porównaniu ze zwykłym DHEA. (6, 7) 4-DHEA również nie ma termogenicznych właściwości spalania kalorii, dlatego zapewnia doskonałą kaloryczność dla efektu łączenia. (4) Ta zwiększona moc anaboliczna i zmniejszone działanie termogeniczne doprowadzą do zauważalnego przyrostu siły, wzrostu chudej tkanki i przyrostu masy ciała.

  4-DHEA będzie miał łagodną konwersję estrogenu, którą można łatwo zrównoważyć z nie aromatyzującym steroidem takim jak androsteron lub 1-DHEA. Ogólne zyski będą podobne do pierwotnej "4-AD" zakazane w 2004 Steroid Control Act.

  Podobnie jak w przypadku innych izomerów DHEA, 4-DHEA występuje naturalnie i jest nietoksyczny. (9) Działania niepożądane, takie jak tłusta skóra lub zmniejszona płodność, są uważane za łagodne i tymczasowe. Najbardziej zauważalnym efektem ubocznym będzie tłumienie naturalnej produkcji testowej, co sprawia, że ​​po cyklu konieczne jest leczenie po cyklu. Ogólnie 4-DHEA jest bardzo bezpiecznym i skutecznym środkiem do budowania masy mięśniowej.

  Jedynym minusem dla 4-DHEA jest jego wysoki koszt ze względu na wysoką dawkę, która jest wymagana, aby zobaczyć znaczące efekty budowania mięśni.


  Aplikacje:

  4-DHEA jest naturalnie występującym, niemetylowanym (nie-17AA) steroidem PRO. Chociaż 4-DHEA może aromatyzować do estrogenu, prawdopodobnie nie wystarcza do wywołania skutków ubocznych związanych z wysokim estrogenem.

  Ogólne wyniki będą podobne lub oryginalne 4-AD zakazane w 2004 roku. Wyższe dawki tego związku przyniosą dość niewielkie zyski w masie mięśniowej, z umiarkowaną poprawą wytrzymałości. Ten produkt może wywoływać pewne wzdęcie po konwersji estrogenu, któremu można przeciwdziałać poprzez podawanie inhibitora aromatazy, ale w dużej mierze będzie to sprzeczne z celem zastosowania tego związku na początku.

  Ponieważ ten związek występuje naturalnie, a niemetylowane ogólne działania niepożądane będą dość łagodne. Jednak wysokie dawki mogą również prowadzić do tłustej skóry, trądziku i podwyższonego ciśnienia krwi. Ponieważ ten steryd nie zawiera 17AA, powinno być mniej obaw, że negatywnie wpłynie to na stosunek HDL / LDL.

  Ponieważ ten związek może przekształcić się w testosteron, może również przekształcić się w DHT i inne metabolity o obniżonej zawartości 5A. Może to służyć jako dobry stos z progestagennymi lub względnie nieandrogenicznymi związkami, które mogą powodować problemy z libido lub ginem z powodu braku siły androgenicznej.


  Funkcjonować:

  4-DHEA jest opisany jako "pro-hormon", ponieważ ma niewiele efektów. Zamiast tego jest to ważne ze względu na zdolność różnych części ciała do przekształcania go w hormony, testosteron i estrogen, które wywierają wiele skutków na organizm.

  U kobiet, zewnętrzna część nadnerczy (zwana korą mózgową) i jajniki uwalnia androstenodion do krwioobiegu, gdzie jest przekształcany w celu dostarczenia około połowy całego testosteronu i prawie całego estronu ciała, estrogenu. Chociaż jądra produkują duże ilości androstendionu u mężczyzn, wydzielają niewiele tego do krwi i zamiast tego szybko przekształcają je w testosteron w jądrach. Nadnercza produkują również androstendion u mężczyzn, ale ten wkład jest zapchany przez przytłaczającą produkcję jądra innego hormonu androgenicznego, testosteronu.

  Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany lub masz inne pytania, wymagania. Witamy!

  1. Jakie usługi oferujecie?

  Możemy zaoferować niestandardowe premiksy, półprodukty, surowy proszek hormonu steroidowego. Możemy również pomóc w formułowaniu, mieszaniu i pakowaniu niestandardowym. Jesteśmy Twoim kompletnym źródłem dzisiejszych i jutrzejszych najsilniejszych i najbardziej popularnych naturalnych składników. Dzięki doświadczeniu ponad 500 produktów formułowych, jeśli możesz wyobrazić sobie funkcjonalny produkt, możemy go zrealizować.

  2. W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

  Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Połączysz się z jednym z naszych menedżerów, którzy z przyjemnością pomogą Ci w realizacji zamówienia.

  3. KIEDY moje zamówienie zostanie wysłane?

  Produkty w magazynie zwykle wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania i przetworzenia zamówienia. Jeśli produkt nie jest dostępny w magazynie, czas realizacji jest różny, ale zwykle wynosi około 1-3 tygodni, w zależności od dostępności.

  4. Czy sprzedajesz małe ilości użytkownikom końcowym?

  Akceptujemy dowolną ilość na zamówienie, od gramów do ton.

  5. Czy tożsamość testuje swoje produkty?

  Tak, testujemy identyfikator wszystkich przychodzących surowców przed wyprodukowaniem wyciągów w kraju pochodzenia. Testowanie identyfikatora przed rozpoczęciem przetwarzania pomaga nam dostarczyć najwyższej jakości składniki po najniższych możliwych cenach.

  Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

  1, szybka i bezpieczna dostawa
  1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
  2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
  3) Stopa przyjęć celnych ≥99%
  4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może nam pomóc w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłaniu naszych produktów i mamy tam zapas do przeniesienia.
  2, Mamy klientów na całym świecie.
  1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
  2) Opinie rynkowe i opinie na temat produktów zostaną docenione, spełniając wymagania klientów jest naszym obowiązkiem.
  3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Daniel

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)