Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySteroidy testosteronowe

Anaboliczny testosteron Sterydy Hormon Mesterolon Antyestrogen Proviron do wzrostu mięśni CAS 1424-00-6

Anaboliczny testosteron Sterydy Hormon Mesterolon Antyestrogen Proviron do wzrostu mięśni CAS 1424-00-6

  • Anabolic Testosterone Steroids Hormone Mesterolone Antiestrogen Proviron For Muscle Growth CAS 1424-00-6
  • Anabolic Testosterone Steroids Hormone Mesterolone Antiestrogen Proviron For Muscle Growth CAS 1424-00-6
  • Anabolic Testosterone Steroids Hormone Mesterolone Antiestrogen Proviron For Muscle Growth CAS 1424-00-6
 • Anabolic Testosterone Steroids Hormone Mesterolone Antiestrogen Proviron For Muscle Growth CAS 1424-00-6

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: HUBEI
  Nazwa handlowa: KAFEN
  Orzecznictwo: SGS; ISO9001
  Numer modelu: 1424-00-6

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Jak potrzebujesz.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 1424-00-6 Badania: 99%
  Wygląd: Biały proszek  Anaboliczny hormon steroidowy Mesterolon Antyestrogen Proviron do wzrostu mięśni CAS 1424-00-6  1. Szybkie szczegóły

  Imię Mesterolone
  Aliasy Proviron
  Nr CAS 1424-00-6
  Czystość 99%
  Stosowanie

  Niski poziom testosteronu u mężczyzn
  Niepłodność męska spowodowana niskim poziomem testosteronu

  Opakowanie Dyskretne i bezpieczne opakowania do bezpiecznej wysyłki
  Orzecznictwo ISO 9001, USP, BP, GMP, HSE
  MOQ 10 gramów
  Rynki Światowy
  2. Proviron (mesterolone)


  Proviron (mesterolone) jest aktywnym doustnie sterydem anabolicznym, ale jego aktywność anaboliczna nie jest zbyt silna, kulturyści zazwyczaj nie przyjmują tego w celu zwiększenia masy mięśniowej, ale czasami przepisują go w celu zwiększenia pożądania seksualnego (libido).


  Proviron to nazwa handlowa doustnie stosowanej pochodnej androgenu i DHT (dihydrotestosteronu) o nazwie Mesterolone. Około 5% testosteronu ulega 5-alfa redukcji, tworząc silny androgen DHT, hormon płciowy i hormon androgenowy.


  DHT odgrywa główną rolę w tworzeniu męskich narządów płciowych i działa jako główny androgen w gruczole krokowym i mieszkach włosowych u dorosłych. Proviron jest prawie tak czysty jak steryd DHT, jak się tam dowiesz. Dzięki związkom DHT takim jak proviron nie musisz się martwić o aromatyzację estrogenów.


  Najczęstszym powodem, dla którego wielu rozważa włączenie Proviron (mesterolonu) do stosu sterydów, jest aktywność antyestrogenowa. W czasach poprzedzających anty-aromatazy i stosowanie SERM (selektywnych modulatorów receptora estrogenowego), takich jak Clomid i Nolvadex.
  3. Efekty Proviron (mesterolone)


  Proviron (mesterolon) obniża poziom krążących estrogenów poprzez hamowanie enzymu aromatazy, który przekształca testosteron w estrogen, a także wiąże się z dwoma białkami (globulina wiążąca hormony płciowe (SHBG) i albumina), które normalnie wiążą się z testosteronem i czynią go nieaktywnym, a następnie wolnego testosteronu dostępnego w organizmie jest skutecznie zwiększona.


  Proviron (mesterolone) jest pochodną hormonu testosteronu. Testosteron jest naturalnie występującym hormonem męskim znanym jako androgen, produkowanym przez jądra i głównym hormonem niezbędnym do prawidłowego wzrostu i rozwoju męskich organów płciowych i męskich cech płciowych. W życiu dorosłym testosteron jest niezbędny do produkcji nasienia, utrzymania popędu płciowego, siły erekcji i funkcjonowania gruczołu krokowego i innych struktur rozrodczych.
  4. Proviron (mesterolone) nie powinien być używany


  dzieci; kobiety regnant lub karmiące; wcześniej doświadczyłem takiej alergii; dyskomfort w żołądku lub ból; w historii lub aktualnych guzach wątroby, rak prostaty.
  5. Informacja zwrotna dla Proviron (mesterolone)


  Tylko 50 mg działało dużo na moje libido i sprawność seksualną. Nie dążyłem do tego i zdecydowanie nie spodziewałem się tego, ale myślę, że mesterolon może być dobrym lekarstwem dla mężczyzn mających niskie libido.


  Moja żona i ja próbowaliśmy zajść w ciążę przez kilka lat i powiedziano mi, że mam bardzo małą liczbę plemników. Postanowiłem więc dać mesterolonowi szansę, chociaż jestem bardzo ostrożny w stosowaniu sterydów w ogóle. Uzyskaliśmy dobre wyniki, a moja żona była w ciąży dwa miesiące później z naszą córką.


  Użyłem Proviron mesterolone, kiedy mieszkałem w Europie. Mój lekarz powiedział mi o badaniu przeprowadzonym na mesterolonie i liczbie plemników u 250 mężczyzn. Po tym, jak ci mężczyźni, którzy mieli niskie poziomy nasienia, otrzymali leczenie mesterolonem, 150 z nich było w stanie zapłodnić swojego partnera.


  Zażywałem mesterolon razem z innymi sterydami do kulturystyki w małych dawkach, aby poprawić ich funkcję. Szczerze mówiąc nie wiem czy to pomogło mi zbudować mięśnie ponieważ nie zauważyłem żadnych znaczących zmian od kiedy użyłem tylko innych steroidów. Ale zauważyłem ogromną poprawę w moim libido.


  Miałem jednak zły efekt uboczny od mesterolonu. Doświadczyłem dużo wypadania włosów. Spodziewałem się w przyszłości łysienia, ale mesterolone wydawał się go uruchamiać i wprowadzać go bardzo szybko i znacznie wcześniej niż chciałem.
  6. Cykl Proviron (mesterolone)

  Tydzień Dianabol Proviron Cardarine (GW) N2Guard
  1 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  2 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  3 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  4 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  5 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  6 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  7 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  8 40 mg / ED 50 mg / ED 20 mg / ED 5 czapek / ED
  7. Skutki uboczne Proviron (mesterolone)


  Możliwe skutki uboczne mesterolonu

  Co mogę zrobić, jeśli tego doświadczę?
  Nudności, ból brzucha Trzymaj się prostych potraw - unikaj bogatych lub pikantnych posiłków. Jeśli ból nie ustępuje, natychmiast porozmawiaj z lekarzem
  Ból głowy i inne bóle Poproś farmaceutę o zalecenie odpowiedniego leku przeciwbólowego


  Trądzik, obrzęk dłoni lub stóp, zwiększone ciśnienie krwi, zwiększone owłosienie ciała, problemy z piersiami lub prostatą, zwiększona masa ciała, łysienie, zmiany nastroju

  Jeśli którykolwiek z nich stanie się kłopotliwy, poinformuj o tym lekarza
  8. Dawkowanie i okres półtrwania dla Proviron (mesterolone)


  Zalecana dawka dla Proviron (mesterolonu) wynosi 25-75 mg na dobę. Czas wykrywania wynosi 5-6 tygodni, często sprawdzane byłoby unikanie tego związku. Ze względu na swoje właściwości DHT, samicom nie zaleca się przyjmowania prowironu, a skutki uboczne dla kobiet mogą być bardzo nieprzyjemne i nieprzewidywalne. Okres półtrwania prowokacji wynosi około 12 godzin.  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)