Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

99% doustnie steroidy anaboliczne Cytrynian tamoksyfenu / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1

99% doustnie steroidy anaboliczne Cytrynian tamoksyfenu / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1

  • 99% Oral Anabolic Steroids Tamoxifen Citrate / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1
  • 99% Oral Anabolic Steroids Tamoxifen Citrate / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1
  • 99% Oral Anabolic Steroids Tamoxifen Citrate / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1
  • 99% Oral Anabolic Steroids Tamoxifen Citrate / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1
 • 99% Oral Anabolic Steroids Tamoxifen Citrate / Nolvadex USP / BP Grade CAS 54965-24-1

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Guangdong
  Nazwa handlowa: Kafen
  Orzecznictwo: USP, GMP ,ISO9001, UKAS,BP
  Numer modelu: 54965-24-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 torba
  Cena: $2-5
  Szczegóły pakowania: Ukryte i dyskretne lub zgodnie z wymaganiami każdego klienta
  Czas dostawy: w ciągu 8 godzin po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 54965-24-1 MF: C32H37NO8
  MW: 563.64 Wygląd: biały proszek
  Pamięci masowej: Przechowywać w suchym miejscu i unikać światła, ciepła i wilgoci Nadaje się do: Dorośli lub kulturystów
  Badania: 99% Pakiet: Ukryte i dyskretne lub zgodnie z wymaganiami każdego klienta

  99% doustnie steroidy anaboliczne Cytrynian tamoksyfenu / Nolvadex USP / BP Grade


  1. Szybkie Szczegóły:

  Nazwa produktu: Cytrynian tamoksyfenu
  Alias: Nolvadex; TAM
  CAS: 54965-24-1
  MF: C32H37NO8
  MW: 563,64
  Czystość: 99%
  Wygląd: biały proszek.
  Zastosowanie: Cytrynian Tamoksyfenu, niesteroidowy antyestrogen do podawania doustnego, jest często stosowany przez sportowców jako lek na leczenie po cyklu, w celu zmniejszenia lub zapobiegania tworzeniu się nadmiaru estrogenów, które mogą prowadzić do skóry tłustej, trądziku, zatrzymania płynów i ginekomastii.

  2. Opis produktu:

  Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) jest bardzo podobny do Clomidu, zachowuje się w taki sam sposób we wszystkich tkankach i jest mieszanym agonistą / antagonistą estrogenu tego samego typu co Clomid. Te dwie cząsteczki mają również bardzo podobną strukturę. Nie jest prawdą, że Nolvadex zmniejsza poziom estrogenu: blokuje raczej estrogen przed receptorami estrogenu, aw tkankach, w których jest antagonistą, powoduje, że receptor nie robi nic.

  Przekonanie, że obniża zyski, wydaje się wynikać z faktu, że literatura naukowa zgłasza niewielką redukcję IGF-1 (nie badano osobników stosujących sterydy anaboliczne) po zastosowaniu Nolvadexu.

  Tak więc, Dan Duchaine poinformował, że zmniejsza IGF-1, a tym samym zmniejsza zyski. Jeśli jednak taki efekt w ogóle istnieje, musi być bardzo niewielki, ze względu na znakomite osiągnięcia wielu osób, a także z faktu, że nikt tego nie zauważył od Clomida, który ma ten sam profil działalności. Fakt, że Nolvadex zmniejszy retencję wody, może spowodować, że użytkownik zgodzi się, że zyski są mniejsze, ponieważ przyrost masy jest mniejszy, co wzmacnia uprzedzenia.

  3. Podanie:

  Nolvadex jest nazwą handlową dla cytrynianu tamoksyfenu, jest to środek niesteroidowy, który wykazuje silne właściwości antyestrogenne. Lek jest technicznie agonistą / antagonistą estrogenu, który kompetycyjnie wiąże się z receptorami estrogenu w różnych tkankach docelowych. Z cząsteczką tamoksyfenu związaną z tym receptorem, estrogen jest blokowany, aby wywierać jakiekolwiek działanie i osiąga się działanie antyestrogenne. Ponieważ wiele form raka piersi reaguje na estrogen, zdolność cytrynianu tamoksyfenu do blokowania jego działania w takich komórkach okazała się bardzo skutecznym leczeniem. Jest również z powodzeniem wykorzystywany jako środek zapobiegawczy, podejmowany przez osoby z wyjątkowo wysoką tendencją rodzinną do raka piersi. Chociaż Nolvadex jest skuteczny przeciwko estrogenom, nie jest to nasz najsilniejszy dostępny lek.

  Teraz mamy dostępne leki Arimidex, Femara i Aromasin, które przede wszystkim zapobiegają produkcji estrogenu. Zmiana działania estrogenu w organizmie kobiety może powodować dyskomfort, więc antyestrogeny są najbardziej znośne, gdy są stosowane po menopauzie. Ponieważ Nolvadex jest łagodniejszy w porównaniu, ma on szersze zastosowanie i zwykle jest pierwszą opcją terapeutyczną. Nolvadex jest agonistą estrogenu w wątrobie, zdolnym do aktywacji receptora estrogenu i naśladowania działania tego hormonu płciowego w tym regionie ciała.

  Jako taki może mieć znacząco pozytywny wpływ na wartości cholesterolu HDL (dobrego), podobnie jak estrogen. Wielu podobnie używa tego leku, aby przeciwdziałać niektórym negatywnym konsekwencjom stosowania steroidów w odniesieniu do wartości cholesterolu i ryzyka sercowego, ponieważ steroidy często tłumią HDL i znacznie podnoszą poziom LDL. w niektórych przypadkach sportowiec jest w stanie utrzymać bardzo korzystny stosunek cholesterolu HDL / LDL, na przekór zastosowaniu dawki szybkości modowej wstrzykiwanego, takiego jak testosteron lub nandrolon. Głupotą byłoby myśleć jednak, że Nolvadex byłby wystarczającym lekarstwem przy intensywnym stosowaniu orlizy alkilowanych c-1-alfa lub bardzo wysokich cykli dawkowania w ogóle.

  4. Nasze atuty:

  Bogate doświadczenie

  Guangzhou Kafen jest wiodącym producentem specjalizującym się w łańcuchu dostaw i eksportu sterydów, proszku hormonalnego i surowców farmaceutycznych od wielu lat w Chinach.
  Wysoka jakość Większość proszków i płynów jest produkowanych przez nas samych, więc możemy zagwarantować, że mają świetną jakość.
  Uczciwa i rozsądna cena Jednym z najważniejszych kluczy do naszego sukcesu jest to, że nasz produkt ma dobrą jakość i korzystną cenę.
  Nasi klienci rozprzestrzeniają się w domu i za granicą Nasze produkty zostały wyeksportowane do Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Japonii, itp., Prawie na całym świecie w ciągu ostatnich lat i mają dobrą reputację wśród klientów.
  Wysoka odprawa celna Nasz kurs odprawy celnej wynosi 99% min, nawet jeśli produkt nie przejdzie przez odprawę celną, zorganizujemy dostawę od razu i nigdy nie zostawimy Cię w spokoju.

  Bezpieczna i szybka dostawa

  Zamówimy dostawę w ciągu 8 godzin od otrzymania płatności. Jeśli chodzi o ekspres, zapewniamy kilka rodzajów, takich jak DHL, TNT, UPS, Fedex, EMS, Hongkong Post, itp. Jeśli nie masz żadnych wymagań, wybierzemy najbezpieczniejszy, najszybszy i najtańszy dla ciebie, jeśli mieć pewne opinie, będziemy ich w pełni słuchać i szanować.

  Różne warunki płatności

  Oferujemy wszystkie rodzaje warunków płatności, takie jak: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy, Bitcoin, T / T itp. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni do samodzielnego opłacania.

  Szczegóły kontaktu
  Guangzhou Kafen Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Albert Gordon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)