Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Skontaktuj się z nami
Dom

Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Kontrola jakości

Certifications
Chiny Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Certyfikaty
Customers Reviews
Wysoka jakość. Użyłem twoich proszków, jestem zadowolony z uzyskanego wyniku! Z pewnością czekam na kolejny zakup!

—— Abraham

Otrzymałem 500g Oxandrolone od twojej firmy. Jest bardzo wysokiej czystości i rozpuszcza się prawidłowo. brak bólu podczas wstrzyknięcia

—— Quintion

Wszystko jest fantastyczne. Zawsze oferujesz mi bezpieczną przesyłkę. Żadnych problemów celnych dla mnie. Bardzo to doceniam. Dzięki.

—— Humphrey

Dziękuję bardzo za twój przepis. Nauczyłeś mnie, jak zrobić roztwór do wstrzykiwań. Będę silniejszy niż wcześniej.

—— Levi

Im Online Czat teraz
QC profilu
Najsilniejszy anaboliczny steroid jest w pełni świadomy, że nie ma żadnych skrótów do jakości. Posiadamy kompletny system QA i QC. Kiedy kupujesz produkty tego rodzaju, ważne jest, aby nie ryzykować, dlatego właśnie surowce do naszych produktów i gotowych produktów są w pełni badane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Surowce używane w naszych produktach przechodzą kompletne i rygorystyczne procedury testowe, zanim zostaną one wycofane z produkcji.

Procedury testowania:

Fabryka ma setki testów, które są używane do określenia czystości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Potencjał i jakość materiałów i produktów końcowych, z których wszystkie wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia pełną dokładność.

Testowanie produktu:

Wszyscy w Super Steroids dążą do spełnienia lub przekraczania oczekiwań klientów i dążą do ciągłego doskonalenia zarówno jakości, jak i obsługi naszego produktu, aby w dłuższej perspektywie osiągnąć znacznie wyższy poziom w różnych aspektach firmy.

W dowolnym momencie produkcji można przetestować produkt. Jeśli nie spełnia on wymogów określonych w przepisach, partia jest natychmiast wycofywana, a na końcowych etapach produkcji produkt musi przejść ostateczne procedury kontroli jakości, zanim może otrzymać klasyfikację "przejściową", która uwalnia ją do sprzedaży.

Wielokrotne kontrole:

Oprócz standardowych kontroli surowce i gotowe produkty są testowane pod kątem zawartości metali ciężkich. W ostatnich latach pojawił się poważny problem z produkcją złej jakości podziemnych fabryk wypełnionych toksycznymi metalami ciężkimi. Dzieje się tak dlatego, że nie są one licencjonowane, a zatem nie są zobowiązane do ich testowania; kiedy kupujesz tanie produkty - płacisz cenę ze swoim zdrowiem.

O ile poziom metali ciężkich występujących w surowcach może być akceptowalny, po zmieszaniu z innymi związkami i zachodzącymi reakcjami te poziomy mogą się zmieniać. Testowanie w całym procesie produkcji gwarantuje, że nasza Fabryka tylko raz wypuszcza najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze związki.

Certyfikaty
 • Chiny Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:Business license

  Numer:S2612016011627

  Data wydania:2016-06-03

  Zakres / piecyk:Pharmaceuticals Intermediates

  Wydane przez:NanNing City Qingxiu District Administration for Industry

 • Chiny Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:ISO9001:2008

  Numer:0070014Q11363RIS

  Data wydania:2014-05-08

  Zakres / piecyk:Pharmaceuticals Intermediate

  Wydane przez:China Combination Certification

Szczegóły kontaktu
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Eunice

Tel: +86 17683962426

Faks: 00-86-17683962426

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)