Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Dom
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Dom ProduktyGotowe sterydy

Wysokiej jakości doustny stanozolol / winstrol 50 mg / 20 mg utrata tłuszczu i kulturystyka

Wysokiej jakości doustny stanozolol / winstrol 50 mg / 20 mg utrata tłuszczu i kulturystyka

  • Wysokiej jakości doustny stanozolol / winstrol 50 mg / 20 mg utrata tłuszczu i kulturystyka
  • Wysokiej jakości doustny stanozolol / winstrol 50 mg / 20 mg utrata tłuszczu i kulturystyka
Wysokiej jakości doustny stanozolol / winstrol 50 mg / 20 mg utrata tłuszczu i kulturystyka
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Doublewin
Orzecznictwo: GMP, ISO, SFDA
Numer modelu: Stanozolol
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 butelka
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa / Ukryte opakowanie / Oryginał
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 butelek / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0) : Stanozolol Inna nazwa: Winstrol
Formularz: Tabletka doustna Jednostka: 100 zakładek
Siła / ml: 50 mg, 10 mg Czystość: 99%
Pochodzenie: Chiny Whatsapp: +86 17683962426
skype: eunice1998
High Light:

Winstrol

,

Stanozolol

,

10418-03-8

Opis:

Winstrol to popularna nazwa stanozololu sterydów anabolicznych.Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, chociaż jego działanie jest znacznie łagodniejsze niż ten androgen z natury.

 

Technicznie jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny, który we wczesnych badaniach wykazał nieco większą tendencję do wzrostu mięśni niż aktywność androgenna.

 

Podczas gdy dihydrotestosteron tak naprawdę zapewnia androgenne skutki uboczne tylko po podaniu, stanozolol zamiast tego zapewnia wzrost mięśni o wysokiej jakości.Właściwości anaboliczne tej substancji są nadal łagodne w porównaniu z wieloma silniejszymi związkami, ale nadal jest to dobry, niezawodny budowniczy mięśni.

 

Jego właściwości anaboliczne mogłyby być nawet porównywalne z Dianabolem, ale Winstrol nie ma takiej samej tendencji do zatrzymywania wody.Stanozolol zawiera również tę samą metylację c17, którą widzimy w przypadku Dianabol, zmianę stosowaną tak, że możliwe jest podawanie doustne.Jednak pomimo tego projektu istnieje wiele wersji do wstrzykiwania tego steroidu.

 

Ponieważ stanozolol nie jest zdolny do przekształcania się w estrogen, antyestrogen nie jest konieczny podczas stosowania tego steroidu, ginekomastia nie jest problemem nawet u najbardziej wrażliwych osób.Ponieważ estrogen jest również przyczyną zatrzymywania wody, zamiast wyglądu masywnego, Winstrol zapewnia szczupły, wysokiej jakości wygląd bez obawy o nadmierne zatrzymywanie płynów podskórnych.

 

To sprawia, że ​​jest świetnym sterydem do stosowania podczas cykli cięcia, gdy głównym problemem jest zatrzymywanie wody i tłuszczu.Jest również bardzo popularny wśród sportowców łączących sporty siłowe i szybkościowe, takie jak lekkoatletyka.

 

 

Aplikacje:

Sterydy Hormon Winstrol w proszku / Stanozolol / Stanazol / Nr CAS: 10418-03-8

Winstrol ma istotne właściwości fibrynolityczne i jest skuteczny w leczeniu pokrzywki, zjawiska Raynauda, ​​Stanozolol również leczy osteonekrozy w przypadkach opornych na wszystkie inne terapie.Stanozolol jest z powodzeniem stosowany w leczeniu zespołu wyniszczenia AIDS.

Winstrol jest również przydatny w leczeniu dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego.Jest nieco hepatotoksyczny, ale mniej niż wiele innych doustnych sterydów anabolicznych.Wpływa na niektóre procesy immunologiczne.

 

Winstrol to nazwa handlowa sterydu anabolicznego Stanozolol.To trzeci najpopularniejszy i szeroko stosowany steryd anaboliczny w całej historii i na całym świecie.Pierwszym najpopularniejszym sterydem anabolicznym jest Dianabol (Methandrostenolone), drugim najpopularniejszym jest Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin), a trzecim najbardziej popularnym jest stanozolol.W szczególności Winstrol jest sterydem anabolicznym najlepiej znanym z rzekomego stosowania przez kanadyjskiego sprintera olimpijskiego Bena Johnsona kiedy uzyskał pozytywny wynik testu na obecność tego związku na letnich igrzyskach olimpijskich w Seulu w 1988 roku.Informacje o Winstrolu zostały po raz pierwszy udokumentowane, opublikowane i ujawnione w 1959 roku. Wkrótce potem Winthrop Laboratories w Wielkiej Brytanii wyprodukowały go jako lek na receptę, aw 1961 roku Sterling w Stanach Zjednoczonych zakupił patent na lek.Wkrótce potem został wypuszczony na rynek północnoamerykański i otrzymał markę Winstrol.

 

Lista zatwierdzonych przez Winstrol metod leczenia różnych schorzeń obejmowała: stymulację apetytu u osób cierpiących na choroby / zaburzenia wyniszczające tkanki, utrzymanie masy ciała i przyrost masy ciała w tych samych schorzeniach, wzmocnienie masy kostnej i gęstości u pacjentów z osteoporozą, wspieranie opóźnionego i zahamowanego wzrostu u dzieci, lek wspomagający w celu zrównoważenia zaniku mięśni spowodowanego długotrwałym podawaniem kortykosteroidów oraz w celu wyzdrowienia po oparzeniach, a także w leczeniu wyniszczających chorób (takich jak słabi starsi pacjenci).Podobnie jak w przypadku wszystkich sterydów anabolicznych, lista zatwierdzonych metod leczenia różnych schorzeń w połowie lat siedemdziesiątych została ograniczona i ograniczona przez FDA.Został następnie zatwierdzony do listy terapii, które zmniejszyły się do leku na osteoporozę, i do promowania wzrostu u dzieci z opóźnionym wzrostem.

 

Winstrol jest jednym z niewielu sterydów anabolicznych, obok Anavaru i kilku innych, które przetrwały zaprzestanie produkcji sterydów anabolicznych pod koniec lat 80. i na początku lat 90.Ten steryd anaboliczny zamiast tego cieszył się pomyślnym przetrwaniem w latach 80. i 90. XX wieku, kiedy to firmy farmaceutyczne w bardzo dużym stopniu i bardzo szybko zaprzestały produkcji różnych sterydów anabolicznych.W latach 90. jego zastosowanie rozszerzyło się również na leczenie pacjentów z niedokrwistością w celu zwiększenia liczby krwinek czerwonych, a także w leczeniu obrzęku naczynioruchowego, który jest stanem, w którym tkanki podskórne danej osoby puchną (często w wyniku dziedzicznej genetyki). ).Ostatecznie problemy z produkcją spowodowały zaprzestanie produkcji, ale wkrótce po wznowieniu jej produkcji przez Ovation Pharmaceuticals, która nabyła prawa do produkcji w 2003 roku. Stanozolol nadal jest zatwierdzony do leczenia schorzeń w Ameryce Północnej, ale niestety operacje produkcyjne firmy Ovation Pharmaceuticals nie są obecnie aktywne.W związku z tym na rynku amerykańskim nie ma obecnie żadnych powiązanych produktów klasy farmaceutycznej.Na arenie międzynarodowej Winstrol jest nadal produkowany i sprzedawany przez kilka znanych firm farmaceutycznych, a także leki generyczne. Jest szeroko stosowany zarówno jako produkt dla ludzi, jak i produkt weterynaryjny.

 

 

Wysokiej jakości doustny stanozolol / winstrol 50 mg / 20 mg utrata tłuszczu i kulturystyka 0

 

 

 

E-mail: doublewin-eunice@nandrolonesteroid.com

WhatsApp: + 86 17683962426

Skype: eunice1998

 

 

 

Methandrostenolone Dianabol 20mg / tabletkę 50 tabletek
Methandrostenolone Dianabol 25 mg / tabletkę 100 tabletek
4-chlorodehydrometylotestosteron Turinabol 10 mg / tabletkę 50 tabletek
4-chlorodehydrometylotestosteron Turinabol 40mg / tabletkę 100 tabletek
Mesterolone Proviron 25 mg / tabletkę 50 tabletek
Mesterolone Proviron 50 mg / tabletkę 100 tabletek
Stanozolol Winstrol 50 mg / tabletkę 50 tabletek
Stanozolol Winstrol 50 mg / tabletkę 100 tabletek
Stanozolol Winstrol 10 mg / tabletkę 100 tabletek
Oxandrolone Anavar 10 mg / tabletkę 50 tabletek
Oxandrolone Anavar 25 mg / tabletkę 100 tabletek
Oxandrolone Anavar 50 mg / tabletkę 100 tabletek
Clomiphene Clomid 50 mg / tabletkę 50 tabletek
Clomiphene Clomid 50 mg / tabletkę 100 tabletek
Oxymetholone Anadrol 50 mg / tabletkę 50 tabletek
Oxymetholone Anadrol 50 mg / tabletkę 100 tabletek
Tamoksyfen Nolvadex 10 mg / tabletkę 50 tabletek
Tamoksyfen Nolvadex 20mg / tabletkę 100 tabletek
Anastrozol Arimidex 1mg / tabletkę 50 tabletek
Anastrozol Arimidex 1mg / tabletkę 100 tabletek
Metenolon Primobolan 10 mg / tabletkę 50 tabletek
Liotyronina Thyro3 25mcg / tablet 50 tabletek
Clenbuterol Clenbutrol 50mcg / tablet 50 tabletek
Clenbuterol Clenbutrol 40mcg / tablet 100 tabletek
Exemestane Aromasin 25 mg / tabletkę 100 tabletek
2,4-dinitrofenyl 2,4-dnp 200 mg / tabletkę 50 tabletek
Fluoksymesteron Halotestin 10 mg / tabletkę 100 tabletek
Tadalafil Cialis 20mg / tabletkę 100 tabletek
wiagra Sildenafil 100 mg / tabletkę 100 tabletek
Bomby kogutów 20 mg + 50 mg  

20mg

Cialis + 50 mg Viagry / tabletkę

100 tabletek
T3 Liothyronine Sodium 50mcg / tablet 100 tabletek
metyltest Metylotestosteron 10 mg / tabletkę 100 tabletek
Letrozol Letrozol 2,5 mg / tabletkę 100 tabletek

 

 

Krok zamówienia:

1: Po naszej kwerendzie zdecydujesz się zaakceptować lub nie.

2: Jeśli zdecydujesz się spróbować, wybierz metodę płatności, aby zapłacić za zamówienie.

3: wyślemy paczkę w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności, a następnie wyślemy ci numer śledzenia ze szczegółami opakowania za pośrednictwem mai.

4: pomożemy śledzić paczkę, dopóki nie otrzymasz jej pomyślnie, jeśli zdarzy się wypadek, zobaczymy powód, aby zdecydować o ponownym wysłaniu za darmo lub za pół ceny ponownie.


Nasze przewagi konkurencyjne:
1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy są eksportowane prawie na cały świat.Takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Polska, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Szwecja, Ukraina, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Meksyk, Tajlandia, Indie, Malezja, Singapur, inne kraje Bliskiego Wschodu, kraje europejskie, kraje amerykańskie i inne obszary.
2. Świetna jakość: Wysoka czystość i korzystna cena.Dobra jakość to pierwsza podstawa naszego sukcesu.Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością.W ten sposób może zapewnić twoje żądanie.Zapraszamy do zamówienia próbek, MOQ tylko 10 gramów.
3. Bezpieczna i szybka dostawa: Wiele różnych dyskretnych bezpiecznych metod pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresu, 4 ~ 7 dni na przybycie, skuteczna stopa 99%.
4. Doświadczalny porządek i współpraca: Oprócz surowych proszków oferujemy roztwory hormonalne i Receptury.Możemy Cię nauczyć lub omówić, jak zrobić roztwór hormonów na stronie.Wszelkie dyskusje i pytania są mile widziane!

Pakowanie i serwis:
1. Magazyn masowy, aby zapewnić szybką dostawę każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy rozbudowany i profesjonalny dział logistyki, który to gwarantuje bezpieczna i szybka dostawa.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić bezpieczną paczkę.Pozwala również uniknąć wielu sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna.Unikalne sposoby wysyłki jednorazowo od 10 gramów do 20 kilogramów proszków (lub od 100 ml do 30 litrów płynów) do miejsca docelowego.
4. Pakowanie zdjęć i numer sczepienia są dostarczane w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, abyś mógł trzymać swoją paczkę.
5. Doskonała obsługa posprzedażna: Wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.
Śmiało możesz się z nami skontaktować.24/7 online, aby rozwiązać różne problemy!

 

 

Szczegóły kontaktu
Shanghai Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eunice

Tel: +86 17683962426

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)